Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csak ölben akar ülnie?

Másnak is csak ölben akar ülnie?

Figyelt kérdés
9 hetes a kisfiam ès amikor èbren van nem akar sehol sem csendben ülni, hanem folyamatosan ölben akar lenni. Ha leteszem sír. Fut a ház, nem èrem utol magam, arról nem is beszèlve, hogy mellette van mèg egy5 èvesem is. Mindig egy teljes embert igènybe vesz. Szakad le a hátam mert már 6 kg. Mással is van ez így? Mit tegyek?
2014. márc. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Detto. Csak lány és 7 hetes. A tesó meg 4. A tesó is engem akar és egész nap kiabál...a pici meg szopizik 1 órát aztán 5 percet nézeget majd sír a ciciért hogy álmos. Ha nem alszik el akkor csak kézben nem sír...mostanában mirelit félkész kaján élünk...nagyon fárasztóóó.
2014. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
pihenőszéket próbáltad? fel a konyhapultra magad mellé, hogy lásson...:)
2014. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kösd magadra a kicsit
2014. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szintén 9 hetes a kicsi a "nagy" 3 lesz április végén....még közösségbe sem jár sajnos...semmi időm semmire rá sem:( a kaját rendeljük hét közbe az egészségkonyhától van olcsó menüjük... a pici hasfájós csak ölben van el és szinte csak sétálva, leülni sem lehet...autóval ha megyünk semmi baja,de hát a fizetése a férjemnek kevés lenne....hogy mit tegyél?sajnos nem tudom én sem
2014. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam a pihenő széket is, de hiába,elvan a szopi után 5 percig aztán kezdődik a cirkusz ha nem veszem fele. Horodozó kendőbe szoktam tenni, de vannak olyan dolgok, amit nem lehet kendővel csinálni. És arról nem is beszélek, hogy szakad már le a hátam. Nagyon tanácstalan vagyok....ki vagyok merűlve...és ez még csak a kezdet.
2014. márc. 9. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:
És persze ugyanaz: nem elég, hogy ölbe, hanem csakis sétálva. Nehogy ülve tartsam a kezembe!
2014. márc. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!