Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik rendszeresen tömegközleke...

Akik rendszeresen tömegközlekednek babakocsival, tapasztaljátok, hogy sokszor kérni kell, hogy engedjenek oda a babakocsis helyre?

Figyelt kérdés
Sok embernek miért nem jut magától eszébe?
2014. márc. 13. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Idézek:

Kérdező: "tapasztaljátok, hogy SOKSZOR kérni kell"

4. válaszoló: " SOHA SEMMIT nem köszönnek meg "

Hm...

2014. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
Rá kell tolni a lábára a babakocsit és majd akkor arrébb megy. Nekem is volt olyan, hogy bent álltak a babakocsi helyén nem mentek arrébb és már elindult a busz nem volt rögzítve a babakocsi és épp, hogy meg bírtam állítani..Fogtam és befurakodtam közéjük vele. Nem tetszett nekik és arrébb mentek. Legyél erőszakosabb, mert nagyon nagyot lehet esni mozgó babakocsival arról meg nem beszélve, hogy azért van kialakítva ilyen rész a buszokon, hogy elférjenek a parasztok a babakocsitól.
2014. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig kértem, kivétel nélkül csak pozitív tapasztalataim vannak! Mindig szorítanak helyet, segítenek a kocsit fel és le tenni. Hozzáállás kérdése. Lehet azért látom pozitívnak, mert nem akadok fent az ilyeneken. Ha adódna ilyen, hogy nem állnak odébb, megkérném menjen arrébb kicsit, hogy biztonságosan utazhassunk. Ha ez sem, akkor a sofőrnek szólok. Feleslegesen nem idegeskedek.
2014. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!