Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el 6 hós babám...

Miért alszik el 6 hós babám néhány napja nagyon nehezen? Különösen este, és éjszaka is sokat felébred. Este ha már viszem az ágy felé sírni kezd.

Figyelt kérdés
Biztos hogy a foga is jön (bár az első 2-őt észre sem vettük csak amikor már kint voltak), de napközben nem nyűgös és enni is eszik, egyedül az alvással van gond.
2009. dec. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! a babák szinte naponta változnak, és új szokásokat vetnek be, ráadásul,most itt a hideg idő, azt is nagyon megérzik, igen a fogzás miatt is lehet nyűgösebb, szóval sok mindentől. Egy biztos, sok sok türelemmel, és odafigyeléssel leküzdhető, no meg azzal, ha más nem segít, hogy tudod, hogy nem tart örökké, és a rossz napoknak is vége van,holnap már uj nap, uj remény..., és hát legyünk őszinték,sokszor csak szinte kísérletezésből állnak a napok, mert nem tudjuk mi bajuk.Sok szerencsét:3 lányka anyukája!
2009. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még most gondolkoztam kicsit , lehet az is, hogy fél valamitől, vagy megijedt, meg pluszban jön az hogy ebben a korban kezdenek el félni az idegenektől, és jobban kötődni a szüleikhez. Esetleg, ringasd, maradj mellette, vagy hát netán tedd magad mellé csak míg elalszik, hátha ez segít. Bár az én babám velünk alszik, mert én így látom jónak, hiszen 9 hónapig velem volt, természetes, hogy ezt szeretné, és így jó neki, én így gondolom, ettől még elfogadom, azt aki másképp tesz, csak akkor nem érzékeled úgy, ha negatívumok érik, vagy bármi, kitakarózik és fázik, stb, szóval,lehet, hogy csak téged szeretne.
2009. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,igaz lehet hogy most kezdődik (nem tudom a megnevezését)a szorongásos időszak. Sebaj, ezen is túl leszünk.
2009. dec. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!