Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlen lennék? 20éves vagyok.

Felelőtlen lennék? 20éves vagyok.

Figyelt kérdés
Felelőtlen lennék??20 éves feleség vagyok és nemrég született meg a kislányom de nem érzem magam még úgy hogy babázzak,türelmetlen vagyok,nem bírom elviselni a sírást és hiányzik a szabadság..nemtudtam mire vállalkozok:(Ha anyósom neveli pár hónapos koráig szerintetek felelőtlenség részemről?De nem akarom elhagyni mert imádom csak összekell szednem magam és ha nagyobb lesz jobban boldogulok vele,mert nem nekem találták ki ezt a babázást,mosás,sokszori etetés felkelés éjszka stb...tudom gáz de így érzem:(
2009. dec. 15. 10:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Valoban provokatív a kérdés,mivel a kérdező válaszra se méltatja a felelőt.

Szép...

Nemcsak felelőtlen vagy.

2009. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem kamukérdés, látszik abból, ahogy fogalmaz. Az is elítélendő, hogy azt vágjátok a fejéhez, hogy miért nem védekezett eddig, hiszen írja, hogy feleség, és hogy úy képzelte el, hogy az egész könnyebb lesz, mint amilyen.

Az biztos, hogy még túl fiatal vagy ahhoz, hogy ismerd önmagad, például tudd azt, hogy mennyire vagy türelmes vagy türelmetlen. Én 28 vagyok, birkatürelmem van, de nálam is néha kiborul a bili. Sajnos az anyaság ezzel jár. Egyetlen megoldás van: szorítsd össze a fogad és küzdj. Az nem megoldás, ha lepasszolod a gyereket.

2009. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Már előttem megfogalmazták ugyanezt, de én is csak azt tudom írni, hogy ha megszületett a babád, akkor a tiéd mindenestül :), ezt végig kell csinálni.

Nekem nagyon későn jött a baba, 37 éves koromban (bár nem rajtunk múlt, már rég szerettünk volna). Ugyanazt éreztem, mint te, csak a másik végéről :). Úgy éreztem kevés energiám van, öreg vagyok már ehhez. Átmentem a szülés utáni depresszión, amin úgy tűnik te is átmész. Ne add fel, kitartás, mert érzelmileg helyre fogsz állni nem sokára, és sokkal jobb lesz.

Arra senki nem tud felkészíteni, hogy milyen is egy babával, hiába mondják el mások a tapasztalataikat, a saját gyerekeddel te saját magadnak kell átélni mindent, ez a te valóságod.

2009. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia.

Már írtam többször is.

Milyen környéken laksz?

Terhességed előtt mivel foglalkoztál?

Előtte sűrün jártál szorakozni?Van barátnőd,babás ismerősöd akivel letudnál ülni beszélgetni?Ez sokat segítene!!

2009. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Megint Én.

Ha írsz privit,és megosztod a félelmeid,vagy a fenntartásaid,szívessen megpróbálok segíteni mégha ez furán is hangzik!

2009. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jézusom, remélem ez tényleg kamu....

22 éves voltam mikor a fiam született, és én is buliztam előtte, igen megváltozott az életem, de a legcsodálatosabb dolog a világon anyának lenni és oda nem adnám semmi pénzért senkinek....alig várom, hogy terhes legyek a tesójával. A kérdésre a válasz: igen felelőtlen voltál és nagyon gáz!!!!Sajnálom szegény picit, ha ez tényleg igaz.

2009. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves kérdező.

Nagyon eltűntél,mindenféle válasz nélkül.

azóta eltelt pár nap,remélem közelebb kerültél a kicsihez,és kezdenek rád törni az anyai érzések,és rájöttél arra,talán igenis képes vagy rá,hogy Te neveld fel Őt..

2009. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!