Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek enni vagy...

Felkeltenétek enni vagy hagynátok aludni?

Figyelt kérdés
6kor evett utüljára kisfiam, de úgy bealudt,hogy 8 óta fel sem kel. Még csak a szokásos kis nyűglődés sincs. Alig aludt délután és kifáradt szegénykém. Hogy tovább alzdjon és kipihent legyen keltsem fel enni 10kor vagy hagyjak neki aludni és kel amikor éhes lesz. Tudom,hogy vagy 2x fel fog kelni akkor éjszaka.
2014. márc. 15. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha magától alussza át az éjszakát,akkor semmi gond szerintem.Éjjel én se keltem a fiam,de kel ő magától és enni kér. És természetesen kap is. Általában 1-2 alkalommal kel. Ha megszakításokkal de én is alszom napi 6-7 órát. Napközben elvan magában is a kiságyában,vagy mellettem a játszószőnyegen. Tudok mellette házimunkát végezni, sorozataimat nézni. Szóval szerintem nem feltétlen az számít, hogy az első perctől átalussza-e az éjszakát vagy sem.
2014. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hülyeség rászoktatni agyereket hogy ne egyen éjjel, ha nem kelt fel én sem keltettem.

Hülye lettem volna, örültem hogy alszik éjjel, meg különben is meg kell neki szokni hogy éjjel alvás van, nem evés.

2014. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!