Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ültethetem fel picit a...

Mikor ültethetem fel picit a babát a kocsiban?

Figyelt kérdés

Nem akar aludni, inkább a kezemben nézelődni, de jobb lenne ha a babakocsiban maradna még egy darabig :)

Jövő héten lesz 5 hónapos.



2014. márc. 18. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sportrészben felültetheted de nem teljesen, olyan félig ülő helyzetbe. Teljesen csak akkor ha már magától felül. Vagy nem tudod a hordozót a kocsira tenni?
2014. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Majd felül magától. Minek azt erőltetni?
2014. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lcs ***** válasza:
100%

nem erőltetni akajra a kérdező, hanem hogy tudjon a baba kicsit nézelődni, mert uncsi már neki a full fekvő helyzet! :)


kérdező, ha fokozatosan dönthető a babakocsi, akkor félülő helyzetbe már nyugodtan rakhatod a babát (kb annyira ahogy a hordozóban ül) :) a normál ülő pozíciót 7-8 hónapos kortól szokták javasolni :)

2014. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém ma 5 hónapos,pá másodpercig megül egyedül és kb egy hónapja félig ülő helyzetben van a babakocsiban ha ébren van,kb mint pihiszékében.
2014. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Több pozicióban is dönthető a háttámla, nem teljesen, hanem csak félig ültetném, ahogy a pihenőszékben, vagy a babahordozóban van. Egyedűl még nem ül, nem is erőltetném, csak leszakad a karom tartani még kint is. Hátha el lenne kicsit igy is.

Köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 18. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha több fokozatba dönthető a kocsi, akkor az első fokozatra felemelheted.

Egyébként csak akkor szabad, ha a gyerek maga felül.

Én emlékszem, hordozóban vittem mindenhova. Az feltehető a babakocsira és így pont jó volt neki a kilátás.

A nagyobbikat fektetve hordtam még ennyi idősen, ő nem igényelte különösebben ekkor még a nézelődést,inkább szeretett aludni a kocsiban.

Minden gyerek más... :)

2014. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!