Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többször is olvastam már,...

Többször is olvastam már, hogyha az emberek megválaszthatnák, milyen nemű gyerekük szülessen, akkor a világon mindenhol (! ). hiány lenne - te, illetve a férjed milyet választottatok volna?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, aki igenis választana a nemek között. (Mindegy milyen, csak rgészséges legyen választ most nr írjál.)
2014. márc. 22. 21:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Én fiút akartam mindig is, a párom folyton azt mondogatta, teljesen mindegy, de amikor kiderült, hogy kisfiú, akkor kibökte, hogy azért mégiscsak jobb szerinte elsőnek egy fiúgyermek.:)
2014. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Lányt szeretnénk, úgy néz ki az is lesz na de biztos a születésnél! Amúgy fiúból lenne hiany szerintem és van is már most!!! 1 férfira 2 és fél nő jut tudtommal ez itt nálunk!
2014. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
77%
3 gyerekem van, ebből 2 fiú. ha választhattam volna, max. egy fiú lenne. sokkal jobb a kislányomat nevelni, mint a két fiút. ez van.
2014. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem fiubol lenne hiany.en nagyon lanyt akartam persze fiu lett.mielott teherbe estem evekig kersgeltunk h lehet tuti lanyt csinalni.a spermaszelekcios inszeminaciorol a kovetkezoket olvastam: amerikaban azert nem engedelyeztek vegul, mert a kiserleti 100 alkalom 87 lanyt es 13 fiut hivatott produkalni! A

fejlett orszagokban mindenki lanyt akar.

Imadom a kisfiam, el sem tudnam kepzelni h lany legyen de csak akkor szulnek meg egyet ha o tuti h lany lenne.

2014. márc. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
69%

Mind a ketszer lanyt szerettem volna es lanyaim is lettek.

A ferjem elsonek fiut szeretett volna, de en eleg koran kozoltem vele, hogy lanyunk lesz. A terhesseg 10.heteben. Ez volt a megerzesem es igy is lett. A maaodik terhessegemnel meg egyszeruen tudtam jol, hogy lany es kesz. Ott nem is totoztunk rajta, adott volt. Bar nem tudom miert voltunk ennyire magabiztosak benne szinte az elso perctol?!

Erdekes, hogy a megerzeseim 100%-ban bejonnek a gyerekeimmel kapcsolatban. Gondolom ez normalis, de neha a fraszt hozza ram.

2014. márc. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
82%
kislányt szeretné(n)k, ha lehetne választani
2014. márc. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

Lànyt akartam, most két kislànyom van. Ha még 5 gyerekem születhetne, akkor is lànyra vàgynék.

Amúgy nem tudom miért hiszik azt egyesek, hogy minden lány "habos-babos", és nyàvogós-babàzós, aki 3 évesen màr anyuka sminkjével jàtszik. Ez egy oltári nagy ostobaság.

2014. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom, azt olvastad, hogy a világon mindenhol hiány lenne lányokból, de szerintem ez nem igaz. Ázsiában Afrikában biztos, de Európában egészen biztosan nem. A környezetemben tíz nőből nyolc a lányokat preferálja, a férfiaknál az arány talán valamivel kiegyenlítettebb. Több barátnőm van a környékről, egy kivételével mindegyiküknek két fia van, és egészen nyíltan irigyelnek, amiért nekünk másodikra összejött a lány. Egy barátnőmék csak azért vállalták be a harmadik gyereket, mert hátha lány lesz. Úgy néz ki, bejött, nagy az öröm. Másik barátnőm pont azért nem vállal harmadikat a két fia mellé, mert úgy érzi, nem tudna örülni neki, ha ő is fiú lenne.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nincs olyan nő, aki fiúra vágyik, de itt Magyarországon többen szeretnének kislányt, a férfiak pedig szerintem ebben a kérdésben a feleségükre bíznák a döntést.

Ha az eddigi eszmefuttatásból nem jött volna le, én is lányt választanék.

2014. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan arab ország, ahol a legelején megmondják vérből, hogy lány, vagy fiú lesz a baba és nagyon sokan ezért választják az abortuszt. Czeiselnek is volt erről egy interjúja.

Én fiú párti vagyok és úgy néz ki, hogy fiunk lesz. Ha lány lenne véletlen akkor is imádnám, de ha előtte lehetett volna választani, akkor fiút kértem volna. A következő már lehet lány:)

Valaki írta, hogy most 2 nőre jut 1 férfi Európában. Én úgy tudom, hogy a csecsemőknél még a fiúk aránya magasabb, csak a felnőtt, illetve idős korra fordul át az arány. Dániában amúgy a felnőtt lakosságban is sokkal több a férfi, mint a nő.

2014. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
2014. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!