Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többször is olvastam már,...

Többször is olvastam már, hogyha az emberek megválaszthatnák, milyen nemű gyerekük szülessen, akkor a világon mindenhol (! ). hiány lenne - te, illetve a férjed milyet választottatok volna?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, aki igenis választana a nemek között. (Mindegy milyen, csak rgészséges legyen választ most nr írjál.)
2014. márc. 22. 21:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányt meg egy fiút szeretnénk. Most vagyok terhes az elsővel, még nem tudjuk a nemét, de ha lány lesz akkor remélem a következő fiú, vagy fordítva. :)
2014. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
69%

Én csak lányt szeretnék, (Tesómnak fia van, 6 éves és ki vagyok tőle idegileg) Párom 1 lányt és 1 fiút.

Hát nagyon kíváncsi leszek :D

2014. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Először fiút szerettem volna. 3 lányom született. Ha vállalnánk negyedik babát, és választhatnék, kislányt szeretnék. :)
2014. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetne választani,kisfiút választanék.

31 hetes terhes vagyok,minden jel szerint fiunk fog születni. :-)

2014. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
2 fiú gyermekünk van. Nem tervezünk harmadikat. De ha mégis lenne, akkor mindketten fiút szeretnénk újra.
2014. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

3kisfiunk van.

Régen mindig azt gondoltam, hogy bárcsak csak lányaim lennének, de fogalmam sincs miért.

1re midnegy volt, hogy fiu-e vagy lány, 2-ra nagyon lányt várt az egész rokonság, így lányba fordultunk- de valahol a lelkem mélyén tudtam, hogy fiu lesz. 3-ra a rokonság mégjobban lányt akart, én akkor már határozottan fiut.

A játék kedvéért - ha lenne 4. gyerekünk (de nem lesz), akkor mondjuk lányt választanék- de tényleg csak a játék kedvéért, meg esetleg, hogy pl a szüleimnek is meglegyen az öröme. :))) (tesóméknak is csak fiaik vannak, de persze anyukámék imádják az összes fiuunokájukat)

De ha mondjuk bevállalnánk mégegy gyereket- de tényleg nem fogunk- akkor meg ha lehetne sem akarnám megválasztani a baba nemét- elfogadnám azt, amit a "gép dob" Szóval ha a 4-eske is fiu lenne- semmi csalódottságot nem éreznék! Ha fiu lenne, azért örülnék, mert abból már van 3, ha lány, akkor meg azért, mert olyan még nincs. :)))

szóval nem akarnám megválasztani- még így sem, hogy 3fiam van.

2014. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Az elsőnek lányt, az lett. A másodiknak is lányt akartam, fiú lett. Ezzel a tapasztalattal is talán még egy lányt választanék, de most már bizonytalan vagyok, mert a fiú is szuper.

Férjem elsőnek nem választott volna, másodiknak szerintem fiút a lány után, bár azt állítja, hogy neki mindegy volt. De tudom, hogy a nagyszülők miatt mégis kicsit fiút akart.

Szóval, ha az elsőt is megválaszthatta volna és az én véleményem nem számított volna, szerintem elsőnek fiút választ, és másodiknak lányt. Harmadiknak fiút.

2014. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
51%
Mi mindketten lányt szerettünk volna, a környezetemben is mindenki azt mondta, hogy én az a tipikus lányos anyuka vagyok. Anyósom be is vásárolt előre rózsaszín cuccokból, rózsaszín a pelenkázónk, lila a gyerkőc kedvenc plédje, vannak két rózsaszín plüsspillangója, rózsaszín sárkányunk is van, és még sorolhatnám, a baba pedig (természetesen :D ) fiú lett. Mikor kiderült az uh-on kicsit le voltunk fagyva mindketten, hiszen teljesen lányra voltunk hangolódva. De mióta megszületett, én annyira, de annyira imádom! Nagy a szerelem, teljes a boldogság, és ez így jó. Amennyire lányt akartam eredetileg, annyira örülök most a vagány kisfiamnak. :) Másodszorra komolyan nem tudom eldönteni minek örülnék jobban (a fiú mindenesetre nagyon bejött :) ).
2014. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
mindig lányt szerettem volna,bejött,mert 3 van belőle,ha 10 lehetne,mind lány lenne ha megválaszthatnám,nem értem,h az én környezetemben is mindenki szinte lányt szeretne,a válaszolók közt is több a lány,akkor hogy van ez?
2014. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig lányt szerettem volna és kislányom is született :)
2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!