Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többször is olvastam már,...

Többször is olvastam már, hogyha az emberek megválaszthatnák, milyen nemű gyerekük szülessen, akkor a világon mindenhol (! ). hiány lenne - te, illetve a férjed milyet választottatok volna?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, aki igenis választana a nemek között. (Mindegy milyen, csak rgészséges legyen választ most nr írjál.)
2014. márc. 22. 21:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
63%
Fiúból lenne több,ott van egy gyerekes Kína, addig ölik meg a lányokat míg nem lesz egy fiú aki felnőhet.
2014. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Julie S ***** válasza:
100%
Parom es en is lanyt szerettunk volna elsore, igy is sikerult. Masodikra en majd egyszer fiut szeretnek, a parom meg masodikon nem gondolkodik.
2014. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örülök, hogy nem lehet választani. :)


Mindig is úgy szerettem volna, hogy először egy fiú, aztán kislány... de mire terhes lettem a rokonság tele volt fiúkkal így nagyon kislányt szerettem volna (és nyilván ezt is választottam volna)... szerencsére fiú lett és így utólag nagyon-nagyon-nagyon örülök :)


De másodikra tényleg szeretnék egy hugicát... de ha nem hát nem... :)


---


Amúgy szerintem világszinten lány hiány lenne, vannak olyan kultúrák ahol a fiút jobban becsülik, ott nyilván egyértelmű fiú többség lenne. Ott ahol nincs ilyen kultúrális "nyomás" ott szerintem kicsit a lányok lennének többen, de ott meg nem lenne olyan nagy a különbség, hogy kiegyensúlyozza az arányt. (Kíváncsi vagyok a válaszra :) )

2014. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon fiú pártiak vagyunk és az is lett mindkettő!
2014. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Én két kisfiút szerettem volna,most van két lányom:)))
2014. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Van már egy kisfiunk, lányt szerettünk volna. Ha lehetne választani a 2..nak lányt választanék.
2014. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha két gyerekünk lesz, elsőnek fiút, másodiknak lányt szeretnék. Ha egy, akkor kislányt
2014. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Én fiút szerettem volna, férjem inkább kislányt. Fiú is lett.

Ha lesz második,őt lánynak szeretném.

2014. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
68%

Én elsőre lányt szerettem volna, vagyis ezt tudtam jobban elképzelni, mert úgy éreztem, egy kislánnyal jobban ki tudok jönni. Kisfiam lett és imádom és nagyon jól kijövünk. Másodjára inkább fiút tudtam volna elképzelni, és lányunk lesz, aminek már előre nagyon örülök. Igazság szerint annak örülök, aki beköltözik, akit táplál a testem, akit a karomba veszek.

Hatalmas tévhit van a lány és fiúgyerekekkel kapcsolatban, legalábbis a környezetemben... A kisfiam szelíd, bújós, ölelgetős fajta, a környékbeli kislányok elég vadorzó, úthenger típusúak. Sokkal több múlik a nevelésen és a szülői attitűdön, mint gondolnánk!

2014. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Bár még ebben is megoszlanak a vélemények (itt is), hogy melyik nemből lenne hiány, az átfogó felmérések szerint mindenhol lányhiány lenne. Tévhit, hogy bármelyik kontinens kivétel, ugyanis anonim válaszolóként sokkal többen bevallják, hogy választanának (a felmérés szerint 90%), éa édes-szép-bájos kicsi lánykák ide vagy oda, még mindig a fiúgyerek a büszkeség - bár meg kell hagyni, most már a nőknél kevésbé, mint a férfiaknál.


Akinek van kedve, még írjon, milyen nemű babát választana!

2014. márc. 25. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!