Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is butaság, baba...

Szerintetek is butaság, baba mellett otthonra sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologra gondolok, csak pici alapozó, vagy színezett hidratáló, szempillaspirál, pici arcpirosító. Tényleg csak egy 2 perces smink.

Sokan lehurrogtak eddig, hogy minek, meg hagyjam legalább a bőröm most pihenni....de ha belenézek a tükörbe egy fáradt- nyúzott arc néz vissza, élet sincs benne....na még ha éjszakázni is kell, akkor ez szor10. :)


2014. márc. 26. 07:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
En soha nem sminkeltem itthonra, szerencsere smink nelkul is egesz vallalhato vagyok, igy szeretem itthon pihentetni a borom. Nyilvan most 33 evesen mar jobban odafigyelek es apolom a boromet, de sminket csak akkor rakok fol, ha megyek valahova. Sot, ha hazajovok, le is mosom az egeszet, pedig szeretek sminkelni, csak itthon tenyleg jo pihentetni.
2014. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy más is szeret csinos, igényes lenni attól, hogy született egy, vagy több gyereke. Veletek egyet tudok érteni.És ha másért nem is, de magunk felé legyünk szépek. :)


Egy szempillaspirál+ szemceruza kombináció azért nem terheli meg senki "bőrét" szerintem.

A másik meg ami még eszembe jutott, hogy én minden nap megyek sétáltatni a lányom, akkor szinte minden nap ki kell csinosítsam magam, ha más nem, akkor ezért.

Szóval így vagy úgy, de egy alap smink szerintem mindenkire ráfér minden nap. Kinek mennyi fér ebbe bele, kedve szerint. Nekem a szemem + kis színezett hidratáló, ajakbalzsam, ez a max. Nem hiszem, hogy ettől vénségemre ráncosabb leszek majd. :)

Jó babázást mindenkinek!

2014. márc. 26. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!