Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babamnak benőtt a...

Két hetes babamnak benőtt a fülébe a fullbevalo, pedig folyamatosan mozgattam, éjjel megis benőtt es most nem mozdul. Mit tegyek? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Felek megmozditani, mert faj hat neki...
2014. ápr. 1. 12:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
3%

"Mert szep.

Es,mert szokas igen."


Aki "és" után vesszőt ír, a vessző után viszont nem tesz szóközt, az inkább ne nyilatkozzon arról, hogy ki az iskolázatlan meg a primitív, ha kérhetem...

2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a tema nem a helyesiras.
2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
3%

"De,ha te nem lyukasztod ki a babad fulet,nem is tudod mit kell vele csinalni,ha gond van."


Aha, szóval okozzak szándékosan fájdalmat a gyerekemnek, hogy tudjak rajta gyakorolni, hogy mit tegyek, ha gond van? Normális vagy?!


A lábát nem akarod eltörni, hogy előre begyakorold, hogy mit kell csinálni, ha ESETLEG majd egyszer elesik a biciklivel?!

2014. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem gyozom hangsulyozni,hogy nem levagjuk a kezet vagy megverjuk.

Ez egy fullyukasztas emberek.

2014. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
55%

Megall az eszem milyen nagy gondod csinaltok egy fullyukasztasbol. Minden szulo maga donti el mit csinal a gyerekevel,hogy szoptat-e vagy nem,hogy kezen altassa vagy agyban eseteg hogy atlyukasztja-e a lanya fulet vagy sem. Mindeki torodjon a sajat dolgoval es a sajat gyerekevel,senkinek semmi koze a masikhoz,a kerdezo csak egy tanacsot kert es nem primitiv valaszokat. Tovabbi szep napot mindenkinek.

3as voltam....

2014. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
2%

"Minden szulo maga donti el mit csinal a gyerekevel"


Nem egy kib*****t tárgyról van szó, hanem egy emberi lényről!!! Ha holnap lefoglak erőszakkal és átlyukasztom a nyelvedet mit fogsz szólni? Ugyanazt mint szegény baba füllövéskor, csak ő nem tud felrúgni ezért...


Nem a tulajdonod a gyereked, még ha szeretnéd is ezt hinni.

2014. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
9%
És ha a gyereked történetesen nem szeretné, hogy lyukas legyen a füle?
2014. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Na, micsoda vita kerekedett... En a gyerekemnek 5 evesen lovettem ki a fulet, amikor o kerte, hogy legyen fubevaloja. Eszembe nem jutott volna korabban, amig nem ismerem a velemenyet. Nem tartom ugyan csonkitasnak, vagy kinzasnak, de ertelmes dolgonak se egy csecsemonel a fulbevalot. Az is visszasan hangzik, hogy most fel az anyuka -vagy apuka- hogy fajdalmat okoz a kicsinek azzal, hogy megmozgatja, de a kiloveteskor eszebe se jutott, hogy fajhat. Hat nem erdekes?

En ugy gondoltam, hogy a gyerekem teste az ove, hacsak nem eletmento beavatkozasrol van szo, nincs jogom valtoztatni rajta. Pont ugyanigy nem tetovaltatnam es nem rakatnek neki nyelvpiercinget se....

Akinek a babakori fulbevalo a heppje, hajra, de ne botrankozzon mar meg azon, ha valaki ezt nem latja jonak. A sajat gyerekerol mindenki maga dont.

Mondjuk elenken el az emlekeimben az a kerdes, amit itt tett fel egy anyuka, ahol apuka ervezte kilovetni a csecsemo fulet anyuka akarata ellenere. Ott erdekes modon mindenki anyuka melle allt, hogy nehogymar ki legyen lovetve a gyerek fule, majd eldonti o, ha nagy lesz.... mokas....

Masodik voltam.

2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
11%

Ha kéri 5, 7 vagy 13 évesen persze legyen fülbevalója. De Ő döntsön, ne a szülő.

Egy szülőnek a gyerek érdekeit kell nézni mindig, nem azt, hogy neki tetszik...

2014. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
45%

Mas nezeteket vallunk,kar is beszelni rola.


Mindenesetre a fulbevalorol, bolcsoderol, ovodarol es altalanos iskolarol is en dontok helyette,ahogy arrol is,ha fiam lenne,hogy levagjam- e a hajat,meg akkor is,ha sir kozben.


Mert en ilyen kegyetlen szulo vagyok.

2014. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!