Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt hagytok átlagosan...

Mennyi pénzt hagytok átlagosan a gyógyszertárban havonta? Ez szerinted is durva?

Figyelt kérdés

Belegondoltatok, hogy egy nátha majd' 5000 Forint?...

-tengervizes orrspray 1800.-

-orrspray 1800.-

-c vitamin 1200.-


2014. ápr. 3. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

én orrspray/orrcsepp helyett hallottam sóoldatról, az elvileg 400 Ft (de még nem kellett vennem)

c vitamin -t nem veszek, mert ez aztán tényleg mindenben benne van amit eszünk, vagy max egy-két 400 Ft-os levéllel


megfázásra én csak neocitran port használok, kis kiszerelésest(olcsóbb, asszem 1400 ft most is) mert mindig ügyelek arra, hogy még rögtön az elején kezdjem szedni


de amúgy igazad van, rendkívükl sok elmegy a gyógyszertárban, nekem más dolgokra

és érdekes mindig reklámoznak épp valamit amit kerestem mindig olcsóbban, de mindenhol 5000 Ft-nál kezdődik, mire az egyik gyógyszertárba úgy mentem be, hogy nincs ez meg ez, de ezer Ft körüli értékű? és jé, de van.

de amikor csak kérek egyet, vagy a reklámokra hallgatok, akkor az 5000-set adják.

2014. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

* de havi 10 ezrekre simán kijön, mármint amik nekem kellenek 75 % fontos vitaminok

25 % babagyógyszer

2014. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egy "nátha" nálunk 10 ezer kb.. a gyereknek.. durva.


Antibiotikum (ha komolyabb), probiotikum, prospan, tengervizes orrspray, vitamin, szopogatós tabletta torokra, KalciKid (mostmár Robokid), Lándzsás utifű.. múltkor felfázásra tőzegáfonya kivonat 2000 Ft egy üveggel... Szóval átlag 10 ezer... de szerencsére nem beteges senki a családban... a fentiek természetesen nem egyszerre kellenek, csak átlag kb. ezeket vesszük/kapjuk.

2014. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Mi szerintem alsó hangon ott hagyunk 50-60ezret a patikában havonta.
2014. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Körülbelül évi 10 ezer forintot költök (annak is a felét Strepsilsre), de nagyon ritkán vagyok beteg.
2014. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Soha nem adnék a gyerekemnek neocitránt.
2014. ápr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Betegség, nátha esetén alaphangon 10 ezer ft-nál kezdödik , egyébként havi 2-3 ezerböl kijön c vitamint amit napi szinten szedünk és idöszakosan tözegáfonyát ( felfázás esetén illetve megelözésre.) Általánosságban a havi pár ezer ft-ot úgy gondolom simán belefér , de betegség esetén irreálisan magas összegeket kell otthagyni , de ezen nem szoktam és nem is szabad spórolni úgy gondolom.
2014. ápr. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem is tudom mikor voltunk utoljára patikában 2,5 éves kislányommal


tényleg durva hogy ennyibe kerül

2014. ápr. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Borzasztó drága. Szerencsére mi egy év alatt nem hagyunk ott ennyi pénzt. Nem betegesek a gyerekek. Vitaminokban nem hiszek. (4 gyerekes)
2014. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Két kicsim van 4 ill 2 évesek. A téli időszakban a nagy hazahozott mindenfélét a kicsinek is + a kicsi ekcémás így hordtuk kivizsgálásokra, magándokikhoz stb. A téli hónapokban összesen 50-60.000 Ft ment el úgymond az egészségügyi ellátásukra!!!! Ha nincs különesebb gond akkor csak vitamin, orrspray, illetve a kicsi tastápolása, ez 10.000 Ft-ba talán megáll.

Durva, felháborító szerintem is!

Orrspayben mi az orrsziporszi sós vízesre tértünk át, ez fele annyiba kerül, mint a sterimar.

2014. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!