Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt hagytok átlagosan...

Mennyi pénzt hagytok átlagosan a gyógyszertárban havonta? Ez szerinted is durva?

Figyelt kérdés

Belegondoltatok, hogy egy nátha majd' 5000 Forint?...

-tengervizes orrspray 1800.-

-orrspray 1800.-

-c vitamin 1200.-


2014. ápr. 3. 00:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagyon durva szerintem is.

Nálunk 3kisgyerek van, és most télen kétszer előfordult, hogy mind a hárman lebetegedtek, mert a kiscsoportos fiam sajnos minden nyavaját hazahozott az oviból. KÉtféle antibiotikum 2*2000 +3500ft /üveg, és akkor még a köptető, calcimusc, probiotikum, orrspray, stb..... én is ki voltam akadva.

ezek az orrspray-k iszonyú sokba kerülnek, nem is értem- csak víz!!! :(

2014. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 hete járjuk az orvost a 3 gyerekkel, mi is betegeke lettünk . Ez idő alatt kb. 40.000 hagytuk ott.
2014. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bronchititisze lett a lányomnak,én el kaptam tőle,kettőnknek a gyógyszer plusz a kiegészítők kb. 30.000 volt.Döbbenet...most mivel legyenegült az immunrendszerem kijött az afta a számban,vettem rá egy gélt. 8 milis !!!!! 2500 Ft,azt hittem hanyatt vágódok.
2014. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off: használ valaki egészségpénztárat ezekre a kiadásokra? Gondolkodom , hogy nyitok, pedig hál' Isten mi nem vagyunk betegesek, de még így is sokallok egy-egy gyógyszeres kúrát. Tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2014. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk van egészségpénztárunk. A férjem munkahelye utal rá havi 20.000 Ft-ot, így hatalmas segítség. Adóbevalláskor mindig kapunk rá plusz pénzt, mert adó visszatérítés is jár hozzá. Akkor sem szüntetnénk meg, ha a munkáltató nem utalna rá. Olyat érdemes nyitni, aminek van kártyás rendszere, mert arról egyből lehúzzák az összeget, és nem úgy kell visszautaltatni.
2014. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, én is az olyat nézegettem. Ha jól tudom 20%-ot vissza lehet igényelni úgy, hogy az összeg, visszamegy a kártyára. Azért nem mindegy. Ha "csak" éves szinten 80.e ft megy el gyógyszerre, akkor már jövőre eleve lesz 16.e ezen a számlán. Ráadásul , havi szinten ha utalok rá, akkor nem lesz egyszerre nagy kiadás a gyógyszer.

Nálunk nem egészségpénztári kártya van a munkahelyen, hanem szép kártya, de annak is nagyon örülünk. :-)

2014. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán vagyok beteg. De náthára nem használok orrsprayt, pláne nem két félét.


Vitamint pedig ennél sokkal olcsóbban veszek.


De utoljára 10 éve voltam beteg, a családban pedig torokgyulladás volt az utolsó betegség, 7 évvel ezelőtt.

2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ez van és ráadásul ezek sima, gyors lefolyású betegségek amiket említettetek. Mi van ha valaki tartósan beteg?

Édesapámnál most derült ki, hogy rákos, utána néztem pár alternatív készítménynek, hát mit mondjak luxus kategória.. :(

2014. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!