Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan fontos, hogy ne...

Miért olyan fontos, hogy ne cseréljék el a babákat a szülészeten?

Figyelt kérdés

MÉG MIELŐTT: :)


Anyuka vagyok, imádom a kislányom, megvan a saját válaszom erre a kérdésre, én a tiétekre vagyok most kíváncsi.


Egy pici "ismeretlent" kapunk ugyebár a 40 hét leteltével a karjainkba. Hogyan fogalmaznád meg, miért őrülten fontos szükséglet, hogy tudd, ő a tiéd, és még véletlenül sem másé?


Mennyi az az idő, ami után nem adnád a gyermeked, akkor sem, ha kiderülne, elcserélték...?


2014. ápr. 11. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos? Ez egy érdekes kérdés. :) Leginkább ugyanazokat tudnám leírni amiket eddig a válaszadók. De én még azt is hozzá tenném hogyha egy olyan anyuka gyerekét kapnám meg a születése után, aki végig drogozta, cigizte, bulizta a terhességét (magyarán nem vigyázott a születendő gyermekére), annak azért nem örülnék túlságosan. Mert én vigyáztam arra a pici életre aki bennem növekedett.

Most másfél éves a fiam, nálunk is felmerült a téma hogy vissza tudnánk-e adni, de egyértelműen nem a válasz. Ahhoz túlságosan megszerettük. És megmondom őszintén, nem akarnám tudni ha elcserélték volna a gyerekeinket. Borzasztó egy ilyen terhet a vállunkon cipelni életünk végéig.

2014. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!