Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves többgyerekes anyukák!...

Kedves többgyerekes anyukák! Ti hogy bírtátok a gyereknevelést több gyerekkel?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom,most megint terhes vagyok,és kicsit félek,hogy hogy birkózom meg több gyerekkel.Nektek hogy sikerült??
2014. ápr. 15. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 3pici van kis korkülönbséggel. 27-20hónap van köztük, 4éven belül születtek.

Mamák hadrafoghatók nálunk, segítenek is sokat, de azért a feladatok tetemes részét mi oldjuk meg- természtesen.

Nem mondom, hogy nem nehéz, pedig mostmár ott tartunk, hogy 2,4,6évesek. A 6éves fiam nagyon jó kisfiu, sokat segít, de nyilván igényli ő is, hogy neki is legyen minőségi ideje.

A középső gyerekünk tipikus középső - totálisan kikészít. :))) Igazi turáztató gyerek, mindig kiszolgáltatja magát, mindig rá kell figyelni... Sokat hisztizik, pedig komolyan mondom, hogy sok szabály van itthon és határozott, szigoru is vagyok velük.

A kicsi 2évesen még azért kicsi, de már nem baba, talán most kezd belejönni a dacoskodásba, de eddig elég kezelhető.

Szerintem mire a középsőnél lecseng ez a nagy dacos időszak, addigra a kicsi fog beleesni. :)

Természetesen minden megoldható, és az ember felnő a feladathoz is, de szerintem igenis nagyon embertpróbáló feladat a gyereknevelés!!! :)))

Iszonyú sok türelem kell hozzá és következetesség. Sok sikert kivánok, biztos, hogy menni fog nektek is minden!!!

2014. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!