Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti is magányosan...

Anyukák, ti is magányosan mentek mindenhova a babátokkal? Nem zavar titeket? Mit lehetne tenni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ma is pl. elmentem a manóval sètàlni,nagyon sok kismama jött velem szembe babakocsival,ès szinte mindegyikkel volt mèg valaki.Volt hogy kèt anyuka kèt baba sètàlgatott,vagy toltàk a piciket.Èn szinte mindig egyedül teszem ezt.Jàtszøra is egyedül viszem,vagy apàval ha itthon van.MIt csinàltam rosszul,hogy nekem nincs senkim aki jönne velünk?A baràtnöimnek mèg egyiknek sincs babàjuk,dolgoznak.Havi egy-kètszer feljönnek.Akikkel minden nap beszèltünk,legjobb baràtnöm pl màr van,hogy 2 havonta talàlkozunk csak.Pedig nekem mindig voltak baràtnöim,akikkel az egèsz napot ha lehetett együtt lógtuk.Vannak olyan kapcsolataim is akikkel majdhogynem napi szintü volt,de hètvègi biztos,ök terhessègem alatt eltüntek,ès nem hajlandóak velem lenni.Màr 2ève nem talàlkoztam velük.Ha irtam nekik lepasszoltak.De mièrt?Nèha talàlkozunk csak a règi szomszèdommal ès a babàjàval,de az èdes kevès.Ma pl.hivtam öt,de màr programjuk volt valakikkel.Pedig nekem is ès a babàmnak is jót tenne a tàrsasàg.Imàdja az embereket,gyerekeket.VAN mèg igy valaki rajtam kivül,vagy csak èn vagyok ilyen....?
2014. máj. 7. 13:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
én Kapuvári vagyok, sajnos az is jó messze van tőletek...hát egy kis lelkierőt talán adott, hogy mások is vannak így..nekem adott legalábbis...
2014. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!