Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értünk egyet a férjemmel!...

Nem értünk egyet a férjemmel! Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
Most 2 éves a kisbabánk, pár hete a férjem úgy döntött a nevelésbe az erőszakot is alkalmazza. Nem mondom azt, hogy nincsen meg a helye, de szerintem még túl fiatal hozzá. Szörnyűséges látni amint pofont oszt ki neki, vagy hozzávág valamit. Ettől természetesen mindig bőgni kezd. Részben talán a kicsin vezeti le a feszültséget, nemrég feszült lett a helyzet a pénzügyek miatt. Mégis mit tehetnék? Könyörögtem már neki sokszor, hogy ne tegye. Szinte már napi rendszerességgel történik ilyen eset. A legkisebb dolgok miatt is hajlandó odacsapni, ha leejt valamit vagy ha nem hagyja abba a sírást. Mégis mit tehetnék? Nem akarom egyikőjüket sem elveszteni! Hogyan oldjam meg?

2014. máj. 11. 17:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben egy ilyen eset után elővennék egy szép nagy kést a kedves párom nyakához tartanám és közölnèm vele, hagy ha még egyszer ezt teszi úgy feküdjön le aludni, hogy álmában elvárom a torkát. És mielőtt azt hinnének egy agresszív hülye vagyok, hát nem vagyok az, de soha senkinek nem hagynám hogy a gyerekemet azért verje, mert egy szánalmas barom. Az hogy problémáitok vannak, nem tartozik a gyerekre, és ezeket a problémákat nem rajta kell levezetni. Ti akartátok őt erre a világra, ezért hogy legyen kit püfölni? Hát nem hiszem!

És az hogy te egy ilyen embert nem akarsz elveszíteni, hát nem is tudom....én egy ilyen embertől menekülnék minnél messzebbre!!!!!

2014. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elveszíteni?


TE idióta, ha ezt hagyod, előbb-utóbb a gyereket is elveszted... vagy baja lesz és elveszik, vagy mihelyst akkora lesz, ő maga húz el a bunkó apja és a gyáva anyja mellől.

2014. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
47%

Mi sose ütünk a gyerekre se a nagyra se a kicsire.Az nem nevelés elvárod tőle ,hogy uralja az érzelmeit közben te magad sem uralkodsz az indulataidon!Szerintem még néha rácsapok a popsira sem megy el.

Beszélj a férjeddel de ha ez rendszeres akkor a gyerek legyen az első,ne az hogy te nem akarod elveszteni a párod.

2014. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
62%

Nekem már ott elszakadt a cérna, amikor azt írtad, hogy szerinted is helye van az erőszaknak a nevelésben, csak még kicsi hozzá a gyerek!!!!

Kérlek írd meg hol laktok, mielőbb szeretném értesíteni a gyámügyet, ti maradhattok együtt, csak a gyereket kell elszakítani tőletek!

2014. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Na ha az én férjem viselkedne így a kisfiúnkkal isten bizony én pofoznám meg a férjem. Hát mit gondol magáról a párod??? Te meg minek hagyod? Normális vagy? Verik a gyerekedet te meg csak annyit csinálsz hogy könyörögsz a férjednek? Ne haragudj....

Én nem mondom hogy nem kell "verni" a gyereket, nálam a max az az hogy ráütök a kezére végesetben ha valamit nagyon nem szabad és ő akkor is nagyon akarja. De pofozni és dolgokat vágni a gyerekhez...

2014. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem nevelés, hanem CSBE. 2 éves gyereket napi szinten ütni csak mert ideges? Idő kérdése és te is kaphatsz egyet, ha nem olyat szólsz. Én a helyedben jobban aggódnék emiatt, minthogy elveszítek egy ilyen embert. Csaptam már én is tehetetlenségemben a gyerekem kezére, kis pofont is kapott mert szándékosan megütött mérgében, de egyikre sem vagyok büszke, ez nem nevelési mód.

Mondd meg neki, ha nem fejezi be, viszed magaddal a gyereket. Majd akkor akarjon apuka, családfő lenni, h tud magán uralkodni.

2014. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

És ebböl lesz majd a hírekben, hogy K. József brutálisan bántalmazta 2 éves gyermekét, mert az nem hagyta abba a sírást! A gyermek sajnos belehalt a sérüléseibe...

Ne várd ezt meg!!!

2014. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu a kérdés.


Ráhívnám a rendőröket (vagy az ukránokat).


Mit nem akarsz elveszíteni? Tönkreteszi a gyerekedet ez a... vadállatnak se mondanám... Nem is tudom mi.

2014. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne jelezni a moderátoroknak, hogy IP cím alapján kinyomozzák és feljelentést lehessen tenni?

Nem nagyon értek ezekhez, de hátha van ilyen lehetőség.

Ez nagyon durva! Megérdemelnéd, hogy elvegyék a gyerekedet, mivel nem tudod megvédeni... anyaként csődöt mondtál...

2014. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Az első pofonnál, olyat lekevertem volna neki, hogy ő is bőgött volna, majd közöltem volna vele, hogy ha még egyszer meg meri ütni a gyereket, akkor elválok, és az életbe tobbet nem láthatja a gyerekét.
2014. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!