Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értünk egyet a férjemmel!...

Nem értünk egyet a férjemmel! Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
Most 2 éves a kisbabánk, pár hete a férjem úgy döntött a nevelésbe az erőszakot is alkalmazza. Nem mondom azt, hogy nincsen meg a helye, de szerintem még túl fiatal hozzá. Szörnyűséges látni amint pofont oszt ki neki, vagy hozzávág valamit. Ettől természetesen mindig bőgni kezd. Részben talán a kicsin vezeti le a feszültséget, nemrég feszült lett a helyzet a pénzügyek miatt. Mégis mit tehetnék? Könyörögtem már neki sokszor, hogy ne tegye. Szinte már napi rendszerességgel történik ilyen eset. A legkisebb dolgok miatt is hajlandó odacsapni, ha leejt valamit vagy ha nem hagyja abba a sírást. Mégis mit tehetnék? Nem akarom egyikőjüket sem elveszteni! Hogyan oldjam meg?

2014. máj. 11. 17:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos nem kamu, nyílt titok, hogy sok családon belül SAJNOS ez megy. A kérdező vszínű ugyanúgy kapott már...anyagilag gondolom függ a férjétől, nincs bátorsága kilépni a házasságból...

Családsegítő, anyaotthon, védőnő, próbálj segítséget kérni, ne hagyd szegény pici gyermeket, ha kell, lépj ki a kapcsolatból.

De azért fura, a te hozzáállásod is, mi az, hogy a gyerek elkezdett "bőgni"? Én nem szoktam így nevezni a sírásukat, pedig már nagyobbak...

2014. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy boxzsákot, ha a gyereken akarja levezetni a feszültséget. Üsse azt, ne egy gyereket!!!!!

Úgy is megütheti ám, hogy komoly baja legyen. Elég ha úgy adja a pofont, hogy neki esik valaminek akár elesik és egy asztalsarkába jól beveri a fejét. Mint mondotok a mentősöknek???? Elcsúszott? Remélem nem ezt mondanád, hanem az igazat!!!!

Vegyél erőt magadon, mégha szereted is a férjed és üljetek le megbeszélni, hogy ne a gyereken, hanem akkor járjon el boxolni és ott vezesse le a feszültségét. Amúgy ha valami felnőtt piszkálja azt is megveri? Gondolom nem, mert az már védekezik, sőt el is tudja mesélni, na majd ez a gyerek is el fogja tudni mondani mi történt vele. Bemegy az oviba és szépen elmeséli valakinek....... remélem.

2014. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Azért az elég érdekes, hogy a kérdező már el is tűnt!
2014. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Hozzá vág valamit egy két eveshez? Nem undorodsz tőle? Ugy kiraknam mint macskát szarni az ilyen férjet.Legyen már valami tartás benned.Szegeny kisgyerek.mindket szülője bűnös. Aki hallgat az is.
2014. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Különköltöztem a babával. Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megerősített a döntésben.
2014. máj. 12. 16:51
 26/36 anonim ***** válasza:
szóval kamu volt... nyilván lelépsz, és az első ide írni. De örülök neki.
2014. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél!Minden jót nektek!!
2014. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nem is igazán értem, miért gondolják azt, hogy a problémám nem valós eredetű. Addig jó amíg nem tapasztaljátok meg ezt. Mindenesetre köszönöm az aggódást, eddig is tudtam hogy lépnem kell. Csak sajnos bele estem abba a csapdába hogy nyugtatgattam magam, nap telt el nap után, mindig reménykedtem és abban a hitben ringatóztam, majd valami megváltozik. Kérem ne ítéljetek el a tetteim miatt, amiért későn léptem. Nem olyan könnyű ezt átélni... Eleinte engem is annyira megbotránkoztatott az eset, valahogy mégis képes voltam eltűrni. Talán a ti reakciótok idézte fel amit először éreztem én is, szóval köszönöm. Most már csak az anyagiakat kell megoldanom és nyugodtabban mehet tovább az életünk, immáron kettesben.
2014. máj. 12. 19:32
 29/36 anonim ***** válasza:
A férjed mit szólt?
2014. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Gratulálok, a legnehezebb, de a legjobb döntést hoztad! Sok sikert és kitartást kívánok neked és a kisfiadnak!

Férjed amúgy mit szólt? Családnak is elmondtad az okokat?

2014. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!