Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hogy "katasztrófába"...

Van hogy "katasztrófába" fullad a napotok? Előre engednek a sorba türelmetlen babával?

Figyelt kérdés
Mai napom röviden:Apa dolgozik:8-20:-ig.Reggel kivettem a hütöböl a föznivalót,de a 16hós manómtól ma esèlyem sem volt megfözni.(Jàrókàban üvöltött,futkozott többszõr elesett stb.)Hozta mindig a cipöjèt hogy menjünk ki.Jó akkor gondoltam eelmegyünk veszünk kèsz kajàt,amit megehetünk.Pelenkàzàs kèsz kàosz volt,(fel akar àllni közben)pont pisilt mikor az àgyon ült.Szôval minden pisis lett.Nagy nehezen elindultunk.Jó egy óràs út oda vissza.Pènzt vettünk le a bankautóm.-ból.KB 10en voltak elöttünk.Kivàrtuk nagy nehezen.Màr majdnem ott voltunk,mikor jött a sötèt felhö.Gondoltam sietünk.A kajàzónàl kigyósor àllt.MANô nagyon türelmetlen volt.Senki nem engedett elöre minket.KB 25percet àlltunk sorba.Nagyon nehèz 25perc volt.Közben izgultam,hogy ne szakadjon az esö.Hazafele kb. 4Xkellett szolnom az embereknek,hogy menjenek màr arrèbb,mert közèpen andalogtak a jàrdàn egyedül,vagy kettesèvel.Közben màr csöpögött az esö.Itthon mikor kivettem a kocsiból vettem csak èszre,hogy szegènyem popoja tiszta pisi,de mèg a babakocsi is.Elszakadt a pelusa.Pompàs! Tisztàba tettem,utàna kezdett kakilni.Ujra pelcsizès! :)Vègre kajàztunk,elaltattam.Nekem mèg föznöm kell,àgyat pucolnom,mosnom,felmosnom,...elpakolnom mert minden kàosz.DE ki vagyok purcanva.
2014. máj. 12. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

S amikor sietsz, végre feladod rá télen az overallt és azzal a lendülettel berottyant...

Hát igen, az anyaság szépségei.

Egy dolog lebegjen a szemed előtt, hogy nem sokáig van így, hamar felnő és ami ma nehéz, az szépnek fog tűnni, sőt talán még nevetsz is majd magadon. :)

2014. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is vannak ilyen napok. De túl kell élni.

Adjon erőt, amikor különösen jó baba, akkor behozhatod a lemaradást.

Nézd meg ezt a videót, és csókolgasd meg a babád! (én is ezt szoktam tenni). Fel a fejjel!

https://www.youtube.com/watch?v=2osa2aV0IGo

2014. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:) ! Nem is dühit ez a rèsze.NEM szittam le vagy ilyesmi.Mèg vicces is volt,ahogy odapisilt az àgyra.Ma semmi nem sikerül.De mèg ez is hagyjàn.

Az a durva,hogy sehol nem engettek elöre,holott làttàk milyen türelmetlen màr!Meg az hogy hiàba sietnèk,hogy ne àzzunk el,úgy mennek az emberek a jàrdàn,mint valami lassÍtott felvètel,elfoglalnak ketten egy egèsz jàrdàt...!Pedig halljàk,hogy mögöttük megyünk,de nem mennènek arrèbb.Meg úgy leàllnak beszèlgetni hogy nem lehet elfèrni!

2014. máj. 12. 15:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon èdes,ès szèp ez videó!Mèg a könnyem is kijött. :)
2014. máj. 12. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Oohhh, hát rengeteg nap van, aminek a végén azt mondom, hogy fel se kellett volna ma kelni. Azon meg felesleges stresszelni magad, hogy ordító gyerekkel nem engednek előre, mert nem fognak. Az emberek többsége lesz*rja, hogy neked milyen napod van, baja van a gyereknek stb. Azért, mert csak.
2014. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, dehogy engednek előre. Nemrég mentünk ügyintézni (22 hónapos a lányom), mögém beállt egy 70 körüli bácsi és amikor sorra kerültünk, nyomta be elém az ő cuccát. Néztem is rá, hogy úgy gondolja, hogy én itt és most ráérek? És közölte, hogy igen, pont úgy nézek ki. Csak mosolyogtam rajta.

Próbáld elviselni ezeket a napokat! Holnap úgyis más lesz:)

2014. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén 16 hónapos manóm van és igen elég gyakran előfordul, hogy már délelőtt úgy érzem kár volt egyáltalán felkelni aznap. Azt ne várd senkitől, hogy előreengedjen inkább örülj ha rendesen sorra kerülsz. Közel van a gyógyszertár, amikor mentem nem szoktak sokan lenni így nem vittem babakocsit. Hát most voltak rendesen , 20 percig álltam sorba a nyűglődő gyerekkel a kezemben mire sorra kerülünk és akkor egy " kedves " bácsi úgy gondolta elém kerül. Jó mérges lettem és nem hagytam magam. Persze a nyugdíjas nép csúnyán nézett rám de nem érdekelt, nekem sem könnyebb 10,5 kilós ficergő gyerekkel sorba állni mint nekik. Na mindegy, fel a fejjel igyál meg egy kávét, szusszanj egyet és irány tovább. Én így szoktam csinálni :-)
2014. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 13. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor hagyok mindent a francba és leülök netezni. Ami nem létszükség (pl. felmosás az nyugodtan lehet holnapra, akkor 5 perc alatt meglesz, ami most fél óra lenne a szerencsétlenkedés miatt). Ilyenkor úgyse sikerül semmi, kár belefogni. (nálam mindig rend van, de havonta 1-2x előfordul a káosz nap).
2014. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!