Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott anyatej felhasznál...

Piroska és a farkas kérdése:

Fagyasztott anyatej felhasználása?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig áll el fagyasztóban az anyatej? 2-3 hetes fagyasztást akartam most felhasználni, de ahogy elővettem, láttam, h ilyen kicsapódások vannak benne. Attól az még jö?
2014. máj. 13. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mindig "kicsapódik" az anyatej, már fejés után pár perccel is, ez nem minőségi vagy frisseségi kérdés, hanem az anyatej pont ilyen, kiválik a zsír a tetején. ilyen és kész, ne aggódj :)


az is számít, hány fokon fagyaszt a szekrény/láda...


írnak pár helyen a neten erre vonatkozóan tippeket...


[link]

2014. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, kicsapódik. Sőt az illata is megváltozik. Kifejezetten kellemetlen szaga lesz. legalábbis nekem az volt. De ez természetes.Fagyasztva fél évig áll el. Adhatod pótlásnak, de ha még van fél évnél kevesebb ideje fagyóban lévő tejed a hozzátápláláskor, akkor használhatod azt is, pl. főzelékekhez, vagy kevés vízben megfőzöl búzadarát, kukorica darát, majd amikor kihűlt, (és persze sűrű) akkor anytejjel hígíthatod.
2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!