Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mit tennél, ha nagymama...

Te mit tennél, ha nagymama sosem tartja be az utasításaidat, amikor otthagyod a gyereket?

Figyelt kérdés
én valószínű.hogy már csak ritkán fogom ezek után,2 éves,de még csak 2x aludt ott,de már nem is bánom,mert szörnyű amit csinál vele,nem akkor eteti,altatja,nem adja be a gyógyszerét,nem itatja meg a tejitaljával,stb...
2014. máj. 13. 12:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó elég fura a felfogásod,csak sajnálni tudom a te gyerekedet,h simán siratod feleslegesen,az enyém ne sírjon,főleg ne hosszú ideig,amikor nincs ehhez hozzászokva,amúgy szerintem neked nincs is gyereked,csak szórakozni,másokat felhúzni jársz erre az oldalra...további jó szórakozást
2014. máj. 22. 21:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Hàt képzeld el van gyerekem és köszöni szépen,nagyon jól van.te kérdezted a véleményeket,de úgy làtom csak az a tuti,ahogy te gondolkozol.egy szóval nem mondtam,h valaha is hagytam volna feleslegesen sírni a gyereket.de tegyük fel,alszik a gyerek.te pont szarni vagy és felébred sírva.azonnal felugrasz a wcről és berohansz nehogy lelki sérült legyen a gyerek?vagy befejezed,kitörlöd stb.biztos nem óràk óta sírt a nagyinál sem,gondolom azt meghallotta volna.nem kell azt a gyereket ennyire félteni a világtól,nyámnyila mimóza lesz belőle vagy egy elkényeztetett anyuci kislánya.amúgy meg ha valaki megtisztel a válaszával nem kell bunkóskodni.ja!szertintem te alapból utálod anyósod,ezért vagy vele ilyen kötekedős
2014. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bunkókám, sok intelligens ember véleményére igenis kíváncsi vagyok,még ha nem egyezik is az enyémmel,de nem a te stílusodban...szegény gyermeked,ha tényleg van...
2014. máj. 23. 13:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedved kérdező!szerintem szedj magneB6-ot,nagyon ingerült vagy,fáj az igazság,mi?az első válaszom normális stílusban zajlott,nem tudom miért rágtál be ennyire.lehet h mégsem tűröd jól az ellenkező véleményt.szegény családod.férjednek tetszik,h itt szídod az anyját vagy papucsot csináltál belőle?
2014. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert senkit nem utasítgatunk nem cselédünk max megkérjük.
2014. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jézus!!.....
2014. máj. 23. 22:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez jó,én is beszállok.kérdező ezek nem egetverő dilgok h így megsértődj rajtuk.a nagymama tökéletesen felnevelte a gyerekeit,köztük a férjedet is.nagy gondot nem csinálhat az unokával.azt nem írod,h a mama szívesen vigyáz,-e rá vagy csak azért,mert megkéred.ha igénylik egymást nézd el az apróságokat.ha csak kötelességből van a gyerekkel,akkor ne hagyjad ott máskor.
2014. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!