Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok tegnap a Tenyérnyi...

Láttátok tegnap a Tenyérnyi gyerekek című filmet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én még mindig a hatása alatt vagyok, igaz, engem talán amiatt mélyebben érint, hogy az én kisfiam is feküdt ezek közt a babák közt.

Nem értem, hogy miért ilyen későre rakták, mikor nagyon sok embert érint. És ezekre nincs pénz.... :(


2014. máj. 14. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is elcsíptem!! Valami borzalom milyen körűlmények vannak.Szomorú az is mennyi baba jön világra idő előtt :( èn eddig türelmetlen voltam hogy már milyen jó lenne meg minden de 27 hetesen inkább azért imádkozom hogy maradjon még bent.azért tényleg hihetettlen hogy mennyi babát mentenek meg.Tényleg kár hogy későn volt.27hkm
2014. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én felvettem és reggel néztem meg 5 hónapja az én kis fiam is ott feküdt. Ugyan ezek a doktor nők, orvosok, nővérkék voltak. Amíg bele nem kerültem én semmit se tudtam a koraszülésről, a koraszülött babákról. Remélem olyan is nézte, aki tud segíteni éremben :D Megrázó látni újra ezeket a piciket. Én most tudtam meg mekkora gondok vannak. Minket mondjuk átküldtek máshová 1630g-mal agyvérzéssel, mert annyira kellett a hely. Hallottam mikor arról beszéltek, hogy nem tudnak minden babát fogadni 3 is jönne. Engem meg délután értesítettek, hogy hétfő helyett, már most csütörtökön átviszik.
2014. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem tudjátok, hogy lesz-e ismétlés? lemaradtam sajnos róla...
2014. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak ez miatt maradtam ébren, mindenképpen meg akartam nézni.

Minket is érint a téma, csak mi Zalaegerszegen töltöttünk heteket a korababámmal.

Nekem az annyival tűnik másabbnak, hogy ott mi anyukák is a kórházban maradhattunk, sőt, amint a picurka jobban lett kikerült a koraszülött baba-mama részlegbe.

Akkor is nagyon sokat sírtam, most sem tudtam végignézni bőgés nélkül. Újra előjött minden, amit ott láttunk, átéltünk.

Minden tiszteletem azoké az embereké, akik ezt szívvel-lélekkel csinálják. Gyógyítják, ápolják a babákat, és velük együtt az anyukák lelkét is.

2014. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
melyiken adták?
2014. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
M1 23:00
2014. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
M1 csatornán volt!! YouTube csak részleteket találtam fent! 27hkm
2014. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akit érdekel, youtube-on már fenn van.
2014. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi,hogy belinkelted,nagyon megindító a film...és egyben felháborító is!!
2014. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!