Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 19hónapos babánál baj ha...

Egy 19hónapos babánál baj ha minden nap kap valamilyen formában husit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ma hogy nem szabad :( én pedig mióta azt eszi amit mi /persze csak olyat ami nem zsíros és nehéz/azóta kap husit szinte minden nap.Ez baj ? kicsit megijedtem most
2014. máj. 15. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sokan azt sem tudjuk, nekünk felnőttként mi jó. Az, hogy nincs tünetünk, nem azt jelenti, nem vagyunk betegek. Ha mi eszünk húst mindennap, nem azt jelenti, hogy egy gyereknek is kell, főleg nem 3 szor. Én a hozzátáplálás kezdete óta lettem egyre tudatosabb ilyen téren, sokat olvastam, nemcsak elijesztő szélsőséget, nemcsak magyarul, változtsttam a mi saját menünkön is, a gyerek meg még nem volt beteg, nincs allergiája, jól fejlődik, és elmúlt kétéves.
2014. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A védőnőm szerint kaphat minden nap húst de ha nem kap minden nap az sem baj. Kisfiam kb 2 naponta eszik húst.
2014. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden nap eszik húst valamilyen formában, szerintem semmi baja nem lesz tőle, ez kisebb gyerekekre vonatkozik!
2014. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!