Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! A tapasztalato...

Kedves anyukák! A tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Akinek már "korán" tippelt a gyerek nemére az orvos az UH-n, annak végül be is igazolódott a tipp?

Figyelt kérdés

16. hetes UH-n azt mondta, hogy jobban lányt tippel, mint fiút. Háromszor fordult úgy a vizsgálat alatt, hogy látni lehessen valamit, először rávágta, hogy fiú, utána kétszer is azt mondta, hogy mégis inkább lány.

Tudom, hogy még korai, és nem szabad ezt 100 százalékra venni, de akinek mondtak ilyen korán valamit, az mit tapasztalt? (a férjemmel egy icipicivel jobban szeretnénk kislányt, de még nem merem beleélni magam. Legközelebb csak június végén megyek UH-ra)



2014. máj. 21. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14.héten, takarta magát, lehet hogy lány választ adott a doki.Most szuszog a kiságyában :)
2014. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16.heten mondtak h fiu, a genetikain mar tutira mondtak.az is lett.aztam minden uh a kukacat mutogatta
2014. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát én bízom abban, hogy nagyon megmutatta most magát, és hát nem volt ott egyértelmű fiúrész :-) Persze, ha fiú lesz, őt is imádni fogjuk, csak hát nálunk apukára már rászállt a rózsaszín felhő :)
2014. máj. 21. 19:32
 14/16 anonim ***** válasza:
12 hetes ultrahangon egyértelműen mondta a doki, higy fiú, az is lett.
2014. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. héten mondták meg a harmadik gyereknél, hogy fiu, és nem lett belőle kislány.

A két másik gyermekemnél csak annyit mondtott a doki, hogy 12hetesen még nem lehet 100%-ra megállapítani a kicsi nemét, majd leghamarabb 16-18hetesen. Őket akkor tudtam meg, a 12hetesen nem tippelgetett.

Szerintem nálatok akkor nagyobb az esély a kislányra! Most szép türelmesen kell várni június végéig. Vagy ha nagyon kiváncsiak vagytok, menjetek el 4D-re, ott biztos tutira kiderül és 18hét körül már formásak is a kicsik a pocakban. :)

2014. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A június végi lesz a 4D. Akkorra kaptunk időpontot.
2014. máj. 24. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!