Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kibukott, mert nem...

Teljesen kibukott, mert nem kislánya lesz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Barátnőm 37-8 hetes kismama. 4 hete tudta meg, hogy fia lesz.

Egész terhessége alatt kislányra készült, hiába mondtuk a párjával, hogy ez nem biztos.


Egy értelmiségi lányról beszélünk. Hihetetlen. Zokog, üvölt. Már ott tart, hogy örökbeadja a kisfiút. Próbálom meggyőzni arról, hogy a szülőágyon minden meg fog változni, de egyre jobban elássa magát.

A férjével szörnyű lett a kapcsolatuk, hiszen a barátnőm elviselhetetlen lett.


Orvosnak már mondta az édesanyja, de Ő is csak annyit mondott, meglátjuk mikor megszületik.


Sehova nem jár ki, semmit nem csinál, nem készül a kisbaba érkezésére, mert Ő a"lányát" várja.

A férje az édesanyja és én összefogtunk, majd elkezdtük a babaszobát megcsinálni. Mikor meglátta, őrjöngeni kezdett. :-(


Már úgy vagyok vele, hogy hagyom. Oldják meg. Rengeteg áldozatot hoztam érte/értük. Most értem haza a caládtól, mert a barátnőm megint hisztizett.


Szemétség lenne ha többé nem keresném a társaságukat? Vagy várjak míg megszületik a baba?


2014. máj. 23. 00:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem várd ki a végét! Sajnos sokszor beleéli magát az ember, olyan dologba, ami még meg sincs, és aztán jon a nagy pofon, és onnan nehéz felállni.

Nemsokára megszületik, és szeretni fogja azt a kisfiút, csak kitartás, tudom milyen elviselhetetlen ilyenkor az ember.

2014. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez visszataszító és érthetetlen viselkedés. Nem fognám a hormonokra, én is voltam terhes, meg voltam győződve, hogy fiam lesz. Mikor közölték, hogy kislány, először elcsodálkoztam (nem tudtam kislányt elképzelni)... de egy pillanatra sem éreztem csalódást, ma pedig nem is tudom már elképzelni hogy fiam legyen :)
2014. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
77%

"jon a nagy pofon,"


ne haragudj már meg, de ezt akkor írja az ember, ha a gyerekről kiderül, hogy mondjuk súlyos beteg, fogyatékos, netán meg is hal... :( De az hogy lány helyett fiú lesz? Az miért nagy pofon, ahonnan nehéz felállni?!

2014. máj. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
14%
feminista p*csa
2014. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
96%

Amikor a fiamat szültem, akkor szült, hogy jó anyagiakkal rendelkező elegáns nő is. Elég feszült volt a helyzet, hallottam a nő hisztis vitáját is a főorvossal. Hallottam amikor mondták, hogy depressziós, kezelik, és minden jóra fordul, de a nő csak vitázott, hogy saját felelősségére elmegy a kórházból. Nagyon kíváncsi voltam, mi is történik ott, így az egyik ápolónőt faggattam ki. Ő mondta,hogy a hölgy végig kisfiút akart. Az ultrahangnál is fiút mondtak neki (az eset 1992-ben történt) Így is készültek. Majd jött a szülés, és lány lett. A nő kiborult, kijelentette, hogy nem kell a gyerek neki. Ott hagyták a kórházban.

azért mesélte el az ápolónő, mert másnap a bent maradt anyukákat megkérte, hogy akinek van sok teje, és ha gondolja akkor fejjen le a kislánynak, hogy anyatejet kaphasson ő is. 1 hétig voltam a fiammal bent, és amikor végre hazamentünk a kislány még mindig bent volt. A főorvos minden 3 órában ránézett, ahogy az összes ott dolgozó orvos, nővér. Ma a kislány 22 éves nő..Azért kíváncsi lennék, hogy alakult a sorsa. Egyébként az anyja teljesen lemondott a jogairól. szomorú eset, de előfordul ilyen is.

2014. máj. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
100%
Szerintem várj amíg megszületik a baba! Az én barátnőm nem is akart gyereket csak besikerűltek... 2 van neki azóta... Sokat hallgatom, hogy bár ne lennének, de ettől függetlenűl imádja őket és mindent megad nekik :) Egyébként bármilyen elviselhetetlen is, de most van rád a barátnőjére a legnagyobb szüksége
2014. máj. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
85%

Szomorú volt az utóbbi választ olvasni...mint egy filmbeillő eset,de sajnos többször történik meg mint gondolnánk.


Én a helyedben,amennyiben fizikailag és lelkileg lehetséges,tovább segíteném a barátnőt.Konkrétan kifejtette hogy miért szeretett volna lányt.Esetleg bármiben megnyilvánult hogy nagy hangsúlyt fektetett arra hogy azért szeretne lány mert közelebb van az érdeklődési köréhez? Lehet furcsán fejeztem ki magam,de gondolok itt olyanra,mert sokszor előfordul,hogy anyukák azért szeretnének lányt hogy öltöztethessék,szépítgessék stb. Talán ez van a dologban?


Lehet fél attól hogy ha fiú lesz akkor közelebbi kapcsolatban lesz az apukával,úgy érzi hogy mivel fiú gyermeke születik kevésbé tud a biztosított ellátás mellett szabadidejében általa is kedvelt (női) programokat rendezni.


Mindenképpen kideríteném hogy pontosan miért akart lányt.

2014. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen depressziós az anyuka. Ebből kellene kirángatni.
2014. máj. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az undorító ahogy néhány válaszoló leírja az anyukát,bizony igenis fontos kérdés a nem,pláne ha már beleélte magát,és igen a hormonok is rátesznek egy lapáttal,majd megszületik és lehet teljesen megváltozik a véleménye,aki pedig szidja inkább foglalkozzon a saját tökéletlen életével.
2014. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
80%
szerintem próbálj meg egy kicsit még kitartó lenni, és segíteni neki. Remélhetőleg egyszer kitisztulnak nála a dolgok, észbe kap és még meg is köszöni ezt.
2014. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!