Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miben vittétek ma ki 6-7...

Ti miben vittétek ma ki 6-7 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 6,6 hónapos. Mivel szinte kánikulai meleg volt odakinn 11 körül már ezért egy rövid újjú bodyban, leggingsben és nyári kalapban vittem ki. Nem akartam, hogy megfőljön szegény kislány. Erre nem egy hasonló korú babát láttam hosszú harisnyában, hosszú újjú pulcsiban akár tavaszi mellénybenn és tavaszi vastagabb sapkában is. Én ledöbbentem ezen, vagy velem van a probléma? Lengén öltöztettem cirka 28 fok volt, de napon még melegebbnek tűnt.
2014. máj. 23. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a 3,5 hónapos lányomra adtam egy h.ujjú bodyt és egy vékony talpasnadrágot.

Teljesen jól érezte magát.

Tegnap meg egy h.ujjú napozóban vittem ki.

2014. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sapkát meg egyáltalán nem adok rá, mert a feje a széltől és a naptól is védve van.
2014. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is csodálkoztam tegnap, egy anya kb 30 fokban a gyerekét vastag kötött sapkában vitte ki. Hát Jézusom azért mégis.
2014. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 honaposom egy ujjatlan nyari ruhaban, zokniban es nyari kalapban van kint. 32 fokot mutat a homero.
2014. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Napozó, kis zokni és nyári kalap

Én is vastagon felöltöztetett gyerekekkel találkoztam tegnap. Nem tudtan eldönteni ,hogy én öltöztettem e túl lengén....

2014. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is napozóban és zokniban, vagy rövid ujjú body-legging, rövid ujjú body-rövid naci plusz zokniban vinném ki. Kisfiam 14 hónapos, fürdőnaciban van délutánonként mert medencézünk, vagy ujjatlan bodyban.
2014. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Julie S ***** válasza:
Nekem ugyan mar nyolc honapos, de ha fiatalabb lenne is igy vinnem ki: rovidujju body, vekony rovidnadrag, es kendo a buksijara, mert haton hordozom es suti a nap. Zoknit viszek neki a zsebemben, mert ha huvosebb helyre megyunk be, akkor raadom.
2014. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma kisfiamon rövidújjú body, kiszokni és nagyon vékony nadrág volt. Ígyis nagyon beizzadt.Tegnap is ugyan gy volt felöltöztetve, szintén beizaddt. A lakásban csak rövidújjú és rövidnadrág van rajta. Nagyon jól érezte magát úgy.

6,5 hónapos

2014. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 hós lányomat ma így vittem ki: hosszúujjú body, vékony pamutnadrág, zokni.
2014. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel iszonyat meleg volt, amúgy is melege van mindig, így én lazán öltöztettem.

Egy ruha (szoknyás)volt rajta. Ennyi. Nem volt se body, zokni, stb. És egy vékony nyári sapka, ha a kupola nem árnyékolná a fejét.


Én nagyon nagy túlzásnak találom, ha valaki ilyen időben hosszú melegítőt/body-t ad rá.

De persze, biztis van aki fázós.

2014. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!