Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs bűntudatotok, amiért...

Nincs bűntudatotok, amiért nem (nagyon) jó körülmények között nevelitek a babátokat/gyereketeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem zavar benneteket, hogy nem tudtok mindent megadni neki? Nem csak tárgyakban (mondjuk ebook, ami nem csak kütyü, vagy márkás cipő, ami szintén nem felesleges pénzkidobás), hanem pl. nem tudjátok elküldeni nívós egyetemre tanulni majd a gyereket?


Persze, sokan mondják, hogy ettől még szeretik ugyanúgy a gyereket, de szeretni akkor is lehetne, ha jó körülmények között nevelnék őt.


Hogy küzdötök meg ezzel a bűntudattal, mert én elég nehezen?...nagyon félek, hogy mi lesz a gyerekből. Tanácsokat kérnék, hogy ti mivel nyugtatjátok magatokat?


2014. máj. 24. 10:52
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Basszus, mi sem éltünk nagy lábon, nem is végeztem főiskolát, viszont 16 éves korom óta folyamatosan dolgozom, levelezőn érettségiztem és amikortól saját keresetem lett, hazaadtam belőle a rezsibe, kosztba. Sőt, a húgom különóráit is én fizettem, különben nem járt volna. A szüleim elváltak, de amíg apám otthon lakott, addig is csak egy fix összeget(nem nagyot) adott anyunak, amit be kellett osztania, úgy, hogy apám vegetáriánus igényeit is ki kellett elégíteni belőle. Így nem nagyon jutott csokira, nasira, szép ruhákra. A csoki azóta is a mumusom. :) Még ha épp diétázom is, nem telhet el úgy egy hét, hogy ne egyek csokit. De ha a gyerekem azt mondja megenné, akkor nekiadom, minden szívfájdalom nélkül. A férjemnek nem adnám :), de a gyerekemnek bármikor.
2014. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Hat meg az előző egy tábla csokirol irt, amiből akkor se ad ha ker a gyerek. Komolyan, pár kockát???? Na ez sztm durva.
2014. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!