Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon nem hormonzavaros az 5...

Vajon nem hormonzavaros az 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Már hónapos és majdnem 9 kiló. Már szólnak meg az utcán, sőt ma azt mondta egy nő, hogy olyan kövér mint egy kismalac. Nagyon rosszul esett. Nem született nagy súlyal, 3300 volt, és nem adok neki semmit csak szoptatok. Vajon nem beteg? :(
2014. máj. 26. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak azt nem irtak hogy hany honapos a babad ehhez a sulyhoz. Az en 3900-al szuletett kisfiam 11 honaposan volt 9 kilo.
2014. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs elirtam, nem "irtak"hanem irtad, a kerdezonek szolt.
2014. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor figyelmesen olvasd el a kérdést :)
2014. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: hiába vagyok leszavazva, de még mindig nem tudom elképzelni, hogy valaki oda megy egy babakocsit toló anyukához, és azt mondja neki, hogy kövér a gyereke mint egy malac!!
2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsi tenyleg :-))))

Valahogy csak azt lattam hogy "mar honapos" :-)

2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én írtam rosszul. 5 hónapos.
2014. máj. 27. 06:48
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen így mondták. Hanem úgy, hogy jaaj de kicsi kövér, olyan mint egy kismalac. És ezt mind mosolyogva, de hát én értettem, és elég rosszul esett. És az is rosszul esik, hogy mindenkinek magyarázkodni kell, hogy anyatejes, és nem tápozom.
2014. máj. 27. 06:50
 18/18 anonim válasza:
Az én fiam 8,5 kg 4,5 hónaposan és nekünk meg azért mondják hogy "kövér"( szó szerint) a drágám mert tápszeren él. A doktornő szerint ne aggódjak várjam meg amig elindul aztán letornázza. Amugy 4 kg-mal született,izzeg mozog nagyon jókedvű baba, de ha éhes űvölt és én nem éheztetem, ahogyan ajánlotta valaki...ne adj enni annyit
2014. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!