Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most készültem ki? Mit tegyek?

Most készültem ki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Besokaltam!Imàdom a kisfiam,èletem èrtelme.18hós.Sajnos most lett sok!!!!Hàzimunka,fözès,kötelezö elintèznivalók,rohanàs az idõvel,gyereknevelès....!Nem tehetek róla,de nem birom!Mit tegyek?Apa csak este van.Vele is veszekszek màr sokszor,mert ingerült vagyok.Nem tudunk egymàsra hangolódni.Jó lenne valami ötlet,mert a fàradtsàgtól,ès a tehetetlensègtöl màr sirni tudok!Bennem van a hiba?
2014. máj. 26. 18:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! A mosogatással én is nagyon hadilábon álltam egy darabig. Nálam az lett a megoldás, hogy ha valamit használok akkor azt rögtön utána el is mosogatom. Az a pár tányér vagy edény kb. két perc és addig énekelek, mondókázok valamit a manónak. Erre a rövid időre leköti és nem tornyosul egész nap a mosatlan. Ha valamire nagyon nagyon nincs idő akkor mindenképp be szoktam áztatni így elkerülöm, hogy később sikálni kelljen valamit és azzal menjen az idő. Takarítást felosztva szoktam csinálni. Egyik nap amíg alszik a gyerkőc mondjuk megcsinálom nagyjából a konyhát aztán másik nap a wc-t fürdőt-t. Persze ha főzni kell akkor a takarítás rész kimarad aznap. Ha sikerül megoldani, hogy ne kelljen minden nap mindent csinálni akkor nem tornyosulnak a dolgok és bár akkora rend és tisztaság nem lesz mint régen de legalább ha valaki bejön nem akar kitolatni :-) Hát drukkolok, hogy könnyebben menjenek a napjaid! :-)
2014. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!