Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy bírjátok amikor...

Anyukák hogy bírjátok amikor egy nehéz éjszaka után a férjetek ingerlékenyen kel mellőletek és levegőnek néz benneteket?

Figyelt kérdés
Mert ő ingerlékeny mert fáradt, ő még aludt is de az anya 88 szor ébred a gyerekhez az mit szóljon, amikor azt hinné az ember hogy alhat hajnalban egy keveset, de mégsem lehet mert az apja le se szar*ja a gyerekét?

2014. máj. 27. 05:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%
Ne ide írogass hanem akkor aludj, hogy este tudj kelni a gyerekhez.
2014. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Az én párocskám fel se szokott ébredni rá :D
2014. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Fúú! Itt mindenki milyen szuperanya! Mindenki örömmel kel 66x és a férjét is körbepátyolgatja jajjszegényfelnekeljenmár. A nagy lófaxot nem. Én sem a lábam lógatom meg alszok egész nap. Vagyis aludtam mikor otthon voltam. És igenis elvárom hogy a férjem segítsen be. A munkahelyén sem nehezebb helytállni mint otthon terelgetni két gyereket, meg a háztartást. Sőt. Mióta én is dolgozok, azóta is úgy gondolom, hogy a munkahelyemen sokkal könnyebb dolgom van, mint otthon a második műszak. És engem igenis kurv ára idegesített mikor végre leraktam a gyereket, és a férjem hangos horkantására megint kipattant a szeme. Én bizony felébresztettem, és mondtam hogy akkor altasson ő. Napközben a gyerekem 20-30 perceket aludt. Szóval szóba nem jött hogy lefeküdjek. És nekem még ebédszünet sem járt mint a férjemnek a munkahelyén, mert mire pl elpakoltam a reggeli edényt, meg kiteregettem, vagy éppen beraktam a mosást, vagy neadjisten elmentem WC-re, sokszor már fent volt a lányom. És igenis nem tartom jónak, hogy csak a nő adja fel magát, apuka meg éli az életét, mintha mi sem történt volna.
2014. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
én az utolsóval teljesen egyet értek!a férfiak úgy gondolják hogy ők megcsinálták a gyereket és nekik ezzel le is zárult a dolog!!az én párom is ilyen.nem viszi sétálni,orvoshoz,nm kel fel hozzá éjjel,tőle még nem tanult a 23 hónapos fiúnk semmit!!ő is arra hivatkozik hogy ő dolgozik és fáradt!na hát a gyereknevelés is munka!!sőt!4az a legnehezebb dolog a világon!
2014. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

Jaj utolsó azért ez is elég sarkított.

Azt hogy otthon azzal van az ember akit szeret és mennyi szeretett kap abban a 3 évben amíg otthon van azt pl soha senki nem írja. Pedig azt a férfi munkahelyén biztos nem kapja meg ugyan úgy a munkatársaitól.

Mindennek van jó és rossz oldala is.

2014. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
De igen, a férfi is megkapja mikor otthon van, ha hajlandó tenni érte. És a nőnek sem fáklyásmenet, és rózsaszín köd a gyereknevelés napi 24-ben. Ezt te sem gondolhatod, ha van gyereked. Én imádom a kölkeimet, de néha felüdülés bemenni a munkahelyemre egy-egy hétvége után, ha éppen hisztisebb időszakot fogunk ki. És lehet én vagyok rosszul bedrótozva, de nem elégít ki napi 24-ben játszóterezni, kakis popsit törölgetni, pépet szájba kanalazni, még ha az imádott gyerekemért is teszem. Én sokkal jobban szeretek a gyerekeimmel lenni, mióta értelmesen lehet velük beszélgetni és játszani, és ezért nem lesz harmadik, mert én az első egy évet, nem csinálnám végig még egyszer önszántamból.
2014. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Mi megbeszéltük még a baba születése előtt, hogy amíg éjszaka is kel, ott alszom a gyerekszobába a babával. Nekem is egyszerűbb, mert nem kellett mindig átjárnom a gyerekszobába, nyugodtabb is voltam hogy mellettem van, s a férjem is tudott aludni, végülis nem volt értelme hogy ő is mindig ébredjen mikor én, így legalább nappal mikor én nagyon fáradt voltam, és épp nem dolgozott, volt hogy átvette 1 órára a staféta botot, én letudtam akkor pihenni kicsit. Mikor már átaludta az éjszakát, visszaköltöztem a saját ágyamba. Persze ha az anya nagyon fáradt, az is veszélyes, mert a gyerekre 110%-os figyelem kell! Persze nekem is jobb lenne ha többet segítene, van hogy rábízom a gyereket mikor itthon csak tv-zik, akkor nem tart semmiből figyelnie rá amíg megcsinálom a dolgaim, de sajnos szólni kell érte.
2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Férjem korán kel,sofőr,éjszaka pihennie kell ezért alszunk kulon. Pontosabban en alszom a gyerekszobában.már 5 éve így van,3 gyerekünk született és szó sincs valasrol. A hazaseletet azért meg lehet oldani mert nem együtt alszunk.nekünk ez nagyon bejött!
2014. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

"De igen, a férfi is megkapja mikor otthon van"


Akkor sem látja amikor elindul, elkezd beszélni mert dolgozik.

2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha van rá mód, valóban aludjatok külön....kisímultabbak, türelmesebbek lesztek egymáshoz. Látod az előttem szóló még külön alvással is összehozott 3 gyereket, és kiegyensúlyozottak. Kinek mi válik be...


Az első hónapban én is külön aludtam, mert szörnyen sokat sírt. Aztán megpróbáltam hasra fordítani, hátha jobb lesz, és átaludta az éjszakát....4 óra- fél 5 körül kel, akkor sem sír, csak a mocorgását hallom meg... Így visszaköltöztem....

De emlékszem, a 2.fiammal is külön aludtam, amíg át nem aludta az éjszakát, és jobb volt úgy, hogy mindenki kipihent. Ejszaka odaraktam magam mellé, bedobtam a cicit, és aludtam tovább...

2014. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!