Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy bírjátok amikor...

Anyukák hogy bírjátok amikor egy nehéz éjszaka után a férjetek ingerlékenyen kel mellőletek és levegőnek néz benneteket?

Figyelt kérdés
Mert ő ingerlékeny mert fáradt, ő még aludt is de az anya 88 szor ébred a gyerekhez az mit szóljon, amikor azt hinné az ember hogy alhat hajnalban egy keveset, de mégsem lehet mert az apja le se szar*ja a gyerekét?

2014. máj. 27. 05:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%

Persze az apuka keljen éjjel is meg reggel menjen dolgozni. Mik Ők robotok?

Volt párszor hogy én is felkeltettem az éjszaka közepén hogy vegye át tőllem mert már nem bírom, fel is kelt egy szó nélkül. De én azt nem várom el tölle hogy ő keljen éjjel én alszom hajnalban meg menjen dolgozni ott is legyen 100 %-os meg itthol is.

A lányom átalussza az éjszakát, csak most hogy fogzik felsír éjjel, cumit visszaadom neki és alszik tovább. Nekünk szerencsénk avn vele mert nagyon jó baba. Eljátszik egyedül én addig teszek veszek vagy csak leülök mellé és nézem, játszom vele.

Kiváncsi lennék hogyha fordítva lenne az egész akkor ti mit szólnátok, hogy hajnalban kelni kell dolgozni de éjjel is kelj fel a gyerekhez...

2014. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Te most hüle vagy vagy hüle vagy? Ki mondta hogy mindig ő keljen? Amúgy meg majd akkor kell dumálni ha a te gyereked is úgy kel mint az enyém szokott volt. 9-hajnal kettőig üvöltött hónapokon keresztül, aztán fél hatkor már fent volt megint. Nem arról van szó hogy apuka keljen, de mikor már anyuka felbukik, akkor igenis segítsen be. És nappal sem lehet pihenni egy gyerek mellett.
2014. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja és ne mondjátok már hogy itt minden apuka kamionos meg buszsofőr és hajnalban megy dolgozni.
2014. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem ücsöröghet minden Apuka bőrfotelben.
2014. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja mert csak ez a két lehetőség van ugye? A korlátoltság ellen nincs orvosság.
2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én nem tudom sajnos szó nélkül hagyni hogy amíg ő veri magának addig én "éhesen" maradok velem nem foglalkozik.

Nekem egy műanyag f@sz nem adja vissza.

Nekem a párom hiányzik nem az orgazmus!

2021. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!