Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves tapasztalt anyukák?...

Kedves tapasztalt anyukák? Vennék babakocsit. Ezzel kapcsolatban, vagy ezzel a márkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 30. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te már eldöntötted hogy biztos ezt veszed hiába írnak róla rosszat, mert nekem olyan babakocsi amit 7 hónap után eladnak már nem kellene.Pedig annyi jó fajta van.De sok szerencsét hozzá.
2009. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves 19:01-es válaszoló. A lányom overálba öltöztetve is belefér, igaz nem a legnagyobb a helye, de nem szűk. Tud benne mozogni. Amúgy sokat sétálunk már,mert megy. Sőt még egy takaró is elfér rajta,mellette kétoldalt behajtva. Mi nagyon szeretjük.

Kedves kérdező. Nem írtad milyen árban szeretnél venni, most sok akció van, ezért másoltam be a linkeket is, igaz ott nincs ár, de máshol is nézd meg,ne csak ezen az oldalon.

Itt is jók pl. a P.C kocsik:

[link]

2010. jan. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ezekkel amiket linkeltél, sztem az a baj, hogy nem keményfalú a mózes, pedig a giordaninak az a legnagyobb előnye (annak ellenére, hogy 7 hónap után eladtam), hogy a mózest be tudod kötni a kocsiba.. :)
2010. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elképzelni nem tudom hogy fér el a 10 hónapos gyerek benne 2 oldalt takaroval,overálban,de most komolyan.Szükitő 'adapter' az csak egy lap alulra,olyan ergonomikos izé,az a szélességén nem változtat.Mikor születik a babád?Egyébként csak pár hét van télen amikor bundazsák is kéne ,ha azt a pár hetet megoldod máshogy,akkor elvileg nem lesz kicsi.Mondjuk az én babám szó szerint már nyögött benne,a kezeit nem tudta overálban letenni maga mellé,csak ugy előre mint az alvajárók.Van egy nagyon hasonló olasz kocsi,Neonato,nézz utána,ha még egyszer vennék ilyet vennék,szélessebb kicsivel.Ugyanigy hordozo,merevfalu mózes,sportkocsi egyben,kicsivel drágább azthiszem,és ugyanilyen szép szinekben kapható.
2010. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mint írtam rendesen elfér benne akkor is amikor sétálni megyünk és jól fel van öltöztetve, mégha nehéz is elképzelni... :o) Kezeit sosem tette maga mellé, a teste előtt szokott babrálni vele, vagy csak simán kapaszkodik kétoldalt.
2010. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja hogy neked ül benne?Az más :-) nekünk a fekvéssel voltak problémáink
2010. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]



ez a neonato,en most ezt választanám,az tuti

2010. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!