Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először tésztát...

Mikor adtatok először tésztát babátoknak?

Figyelt kérdés
7,5 hónaposomnak szeretnék tésztát főzni. Hogy csináljam? Úgy gondoltam hogy tészta paradicsommal és májjal. Vagy tegyek még bele vmit?
2014. máj. 30. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

kb 7-8 hónaposan-tojásmenteset

simán megfőztem vizben.valamikor sajtot-tejfölt tettem rá.vmikor húsos-paradicsomosat készitettem én is.én teljesen fűszermentesen készitem egy évig-igy volt a kisfiamnál is.a paradicsomot forró vizben pár percig-aztán le a héját-a májat,husit meg ahogy szoktad.én vizben főzöm azt is,vagy pici olajon.nagyon izlik neki.most arra gondoltam,hogy sajtos-brokkolis tésztát próbálok

2014. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor csak simán ahogy szoktam :)
2014. máj. 30. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
6hós korától kapott tésztát a zöldség mixébe, durum tésztát vettem, abban nincs tojás. Simán bedobtam a zöldségek közé, úgy főztem.
2014. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!