Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét múlva megyünk síelni 7...

2 hét múlva megyünk síelni 7 hónapos babával. Szerintetek érdemes babakocsit vinni? Vagy csak bébihordót+ kengurut? Olaszországba megyünk, anyós jön velünk.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most láttam egy bababoltban (Minimano), hogy van olyan sitalp, ami babakocsi kerekére szerelhető, az elég praktikus lehet. De egyébként szerintem azért kényelmesebb, ha van babakocsi is, ha befér, szerintem vigyétek el. Persze hóban nem forog a kereke, de letakaritott helyen, épületen belül jól jöhet, pl ha aludni akar.
2010. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül! Nagyon jókat fog aludni a levegőn!
2010. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vigyetek!
2010. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
helyetekben vinném
2010. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmék voltak síelni a babával és minden nap használták a babkocsit, jókat aludt benne a gyerek. Ha megengedheted magadnak érdemes megnézni a sítalpat rá, elég nehéz hóban tolni, bár ugye csak pár napig tudod használni és nem olcsó...
2010. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!