Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki "feladt...

Van köztetek olyan aki "feladta az elveit" és cumit adott a babájának?

Figyelt kérdés
Megbántátok? Hogy oldottátok meg hogy ne essen ki állandóan a szájából? Hogy tudtátok leszoktatni?

2014. jún. 4. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Felicitas babacsomagban volt egy aranyos cumi, azt már a kórházba is bevittem, nem vagyok cumiellenes. Főleg hogy a fiam 3 hónapos koráig hasfájós volt, addig nagyon jól jött a cumi, és pont 3 hónaposan kiköpte, és ordított ha a szájába tettük. Kisebbik fiam 2 hónapos, néha jól jön a cumi mert beindítja az emésztését amikor nehezen távoznak a gázok stb, de egyébként nem szereti, legtöbbször kiköpi. Szerintem ő sem lesz nagy cumis.
2014. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3 naposan adtam először a szájába és milyen jól jött. Amikor nem kellett neki, kiköpte, leginkább csak az altatáshoz kellett neki, alváshoz már nem feltétlenül. 6 hósan amint kijött az első foga kiköpte, azóta sem kell neki a cumi. Most 15 hós. Ennyit a leszoktatásról. :D
2014. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Karácsony Andrásné válasza:
Hihihi... :) Olyan vicces mindenféle cumis történetet hallani. Szerintem minden baba más, nyilván a cumit sem szabad túlzásba vinni, de ha úgy érzed jól esne neki, megnyugtatná, te is jobban éreznéd magad tőle, akkor miért ne?! Mindent csak mértékkel és akkor nem lesz belőle baj. Az én édesanyám pedig mindig azt mesélte, hogy engem volt a legkönnyebb leszoktatni a cumiról: egyszer vett nekem egy újat, de az már nem kellett. :D Hát ennyit erről. :D
2014. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én feladtam volna az elveim, végtelen sokat sírt az első hónapokban. Kipróbáltuk a cumit, olyan messzire köpte, amennyire csak tudta. Megpróbáltuk még néhányszor, de ugyanez lett a vége. Úgyhogy nem lett cumis, de nem az elveim miatt.
2014. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem alapból nem voltak ilyen elveim.

inkább cumizzon mint szopja az ujját.

ha kiesett a szájából nem sírt, csak hallottam, hogy motoszkál (gondolom "kereste"). újszülött korától cumizik, most 10 hónapos szóval a leszoktatás még nem aktuális :D

2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!