Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hósan vittétek már strandra?...

8hósan vittétek már strandra? Szopit hogyan oldottátok meg? Másokat nem zavarok vele?

Figyelt kérdés

Még csak tízóraira kap gyümit és délután főzelékfélét,reggeli,ebéd,vacsi még szopizik.Nem egész napra mennénk csak pár órára,de egy szopi mindenképp akkorra esne.Engem nem zavar ha emberek előtt kell szoptatnom,de másokat nem zavar?

8hósan csak a gyerekmedencébe jöhet vagy a nagyba is ami melegebb vizű(nem termál)?



2014. jún. 4. 13:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Szupi volt a strand,el is fáradt kellőképpen :)A szopit is megoldottuk!
2014. jún. 28. 23:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk Balatonon :D (7 hónapos babám - már írtam, hogy KELL neki a cici) A strandon pont eszembe jutott a kérdésed, mert nem egy nőt láttam akik ciciben napoztak, vagy alig takaró bikini felsőben, persze ez senkit nem zavart mert szép fiatal lányok voltak (kivéve aki nem), de az, hogy én szoptatok az biztosan volt akinek nem tetszett, ahogy itt is olvashattuk. :D (ott személyesen senki nem volt akit zavart volna, sokan még a nagyobb gyerekere is rászóltak, csöndesebben mert a baba eszik) :D
2014. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!