Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autizmus vagy normális dolog?

Autizmus vagy normális dolog?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam nem mindig figyel rám, ha szólok hozzá. Van, hogy másokra sokkal jobban odafigyel, mint rám. Ma mentem érte a mama vigyázott rá, szolitgattam és nem figyelt, de meg csak rám sem nézett. 2 órát voltak együtt. Meg nem érzem igazán, hogy kotodne. Nem minden alkalommal örül nekem. Reggel nagyon boldog ha megyek be a szobájába. Ezek normális viselkedsek? Sokszor másokra jobban figyel, tartosabban is.
2014. jún. 5. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy arra utalna.. az autisták magukba fordulnak és másokra se figyelnek nem csak a szülőre... ennyi idős korban amúgy se lehet az autizmust kivizsgálni ... nem akarok hülyeséget írni, de ha jól emlékszem a barátnőmnek 5-6 év körüli volt a kisfia mikor elvihette szakértői bizottsághoz... előtte vagy 50 oldalas kérdőívet kellett kitöltenie , rengeteg mindennel kapcsolatban...
2014. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez messziről sem autizmus. Az hogy nem figyel rád mindig de másokra igen az jó. Az lenne a baj ha senkire soha nem figyelne. Majd többet fog rád figyelni idővel.
2014. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális :-). Te vagy az anyukája, téged mindig lát, ott vagy. A vendég izgibb, változatos. Ne aggódj, semmi baj nincs a kicsiddel :-)
2014. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van ahogy írták.Nincs semmi baja ez a reakció termèszetes.Próbálj neki sokat énekelni, mondókázni.Jó dallamos és ezt szeretik a gyerekek.Lehet hogy felkelted az érdeklődését!
2014. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
basszus csak 7 hónapos. igazuk van az előttem válaszolóknak
2014. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves, de ő se mindíg figyel rám. Hogy "unhatja", hogy a nap 24 órájába az én pofalemezemmel kell szembesülnie az alvás és a barátnőzés kivételével. Nyilván, nekem is elegem lenne magamból :P :D
2014. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 honapos!!!!!!!! Autizmust 3 eves korig nem diagnosztizalunk, a gyanujelek skalazasanak is 18 honapos kor a legkorabbi idoponja...
2014. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 meeko2422 válasza:
Ez teljesen normális dolog a kicsiknél,nyugodj meg :) .. autizmusról 3 éves kortól érdemes beszélni,addig a gyerekek sem fejlődnek ki annyira,hogy meglássuk a külömbségeket autista,és nem autista gyerek között.
2014. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!