Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai ez? Mikor kellene...

Nem korai ez? Mikor kellene csinálnia?

Figyelt kérdés

Két nap múlva lesz négy hetes a lányom. Az előbb letettem hasra aludni, elmentem a mosdóba. Hallottam némi nyüszögést meg síráskezdeményt, mire visszaértem, legnagyobb meglepetésemre háton feküdt.


Születésétől fogva emelte a fejét, a gyerekorvos is pont ma viccelődött vele, mivel látta, hogy felkönyökölt, hogy a jövő havi státuszon már járni fog.


Első gyerek lévén nem tudom, hogy mikor lenne itt az ideje a forgásnak, de úgy rémlik, hogy később kellene csak. Okozhat ez bajt?


2014. jún. 10. 23:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is sikerült kb. ennyi idősen... Nem akarlak megijeszteni, de nekünk 15 hós koráig gyógytornára kellett járnunk, annyira le voltak tapadva az izmai, ezért sikerült neki az átfordulás is ilyen hamar. Szerintem sok babának semmi baja ettől függetlenül, de nálunk ez egy "tünet" volt.
2014. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!