Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babának géppel le...

Másfél éves babának géppel le szabad vágni a haját?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárkinek le szabd vágni a haját géppel :)

De nem ettől lesz dúsabb, ha netán ezért csinálnád.

2014. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen nyugodtan. :)
2014. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már korábban is vágtam neki géppel. A kutacs miatt nem szokták javasolni, de másfél éves korára elvileg már be is nő a kis feje lágya. :)
2014. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le szabad. Én pont ma vágtam hajnyíróval a hajacskáját a 14 hónaposomnak, és nem ez volt az első hajnyírása. Nyilván a végeredmény nem egy mestermunka, hisz izeg-mozog a páciens:-), de nagyon ügyesen tűrte!
2014. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne? Termeszetesen levaghatod vele, az mas kerdes milyen sikerrel fogsz jarni. :-)

De a hajaban kart nem teszel ha levagod neki. :-)

2014. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kõszi!Igen a kutacs miatt kèrdeztem,meg a nyirô ràzkódàsa miatt.Tavaly nyàron ollóval volt levàgva kisfiam haja.Fufrujàt,ès a füle mellett màr èn is vàgtam neki tèlen,mesenèzès alatt.Mert ha hosszabb neki akkor csikizi a haj,olyankor kócólja a kezèvel,és tèpi a hajàt,fülèt,dörgöli a pofijàt. :) KB 1 óràmba beletelt mire levàgtam ezen a kèt helyen.Gondoltam most megpróbàlom nyiróval,gyorsabbnak tünik. :). Sajnàlom levàgni neki,mert szöke göndör fürtjei vannak,de nagyon izzad,ès nagyon melege van.Ma egèsz nap tèpte a hajàt!Azèrt mèg alszom rà egyet!
2014. jún. 11. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,vágd csak géppel!ollóval még csak véletlenül se állj neki!egy fodrász anyuka :)
2014. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!