Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babám csak akkor nem...

4 hetes babám csak akkor nem sír, ha cicin van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Éjjel 2x kel enni, de utána alszik is tovább. Reggel 6 körül ébred onnantól folyamatosan sír, ha szoptatom akkor van csönd, nem is alszik (max 5 perc). Legtöbbször nem is szopik csak a szájában van a cici és úgy nézelödik. Ezt csinálja 3 napja. Tegnap voltunk orvosnál, nincs baja. Ha sétálni viszem akkor is addig ordít és olyan szinten, hogy ki kell vennem az utcán "szoptatni", de nem is eszik csak csüng rajtam. Ha csak fogom ölbe akkor is sír. Ez szörnyü!! Nem tudok töle SEMMIT csinálni. SEGITSETEK!! :(
2014. jún. 17. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cumi esetleg?
2014. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegyél cumit a szájába.
2014. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Uu szegeny...es en meg azt hittem en nem tudok semmit csinalni a babamtol...de ezek szerint megis. En is a cumit akartam kerdezni, hogy probaltad-e?
2014. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Hozzászoktattad az állandó cicizéshez. Valószínű, hogy nincs elég tejed, és nem lakik jól, pótlás kellene neki.

Egy kisbaba, ha eleget szopizik, akkor elalszik és nem sír.

2014. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Cumi eddig jó volt, de 3 napja nem kell neki csak a cici!
2014. jún. 17. 16:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma adtam neki tápszert is, jól bekajált, majd egy böfi után üvöltött és jött a cicire lógni (nem szopni). Tejem is van, csak egy próba volt, hátha...
2014. jún. 17. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet nincs elég tejed.
2014. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasa nem fáj? Valami baja biztosan van, mert egy 4 hetes, ha minden rendben, eszik meg alszik. 1. vagyok
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15%

Nekem nincs gyerekem, 20 éves fiu vagyok de gyakorlottnak vallom magam a babázásban! A gyerekednek nem a tej kell, hanem csak veled akar lenni. Nem bolond õ, feltûnt neki hha szoptatod akkor ölbe kapod és valahogy összekötötte a biztonságérzetet a cicivel. Tehát ha azt akarja h rajtad lóghasson, mit csinál? Sír. És te olyankor mit csinálsz? Felkapod és cici a szájba. Ezzel el is érte a célját!

Azt ajánlom hagyd bögni. Tudom nem könnyû a gyerek sírását hallgatni, de hosszabb távon te is és a fiad is jobban jár. Nem tudom 4 hetesen elég idõs-e az õnvigasztaláshoz, de kitartóan próbálkozhatsz. Nem egészséges ha napi 24 órában a ciciden csüng!

2014. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Szia nekem is hasonló a problèmàm a 7 hetesemmel. Ez egy idöszak nàla àt kell vèszelni nem lesz mindig így hidd el. Több gyerekem van... Van elèg tejed ne aggòdj, de ö mèg pici ès most àllitja be magànak a megfelelö mennyisèget. Ez mindig màs lesz! Ne tàpszerezz mert az a tejed kàràra megy, ne haggy ki etetèseket mert tejlàzat kaphatsz. Èn jàrtam így, mikor az elözö babàm elkezdte àtaludni az èjszakàt, nem keltem fejni ès be is gyulladt a bal mellem. Antibiotikum kellett. Tudom nehèz neked most de pròbàld èlvezni a babàd minden percèt mert nagyon rövid idejig tart ez az idöszak! Hidd el megvàr a modogatàs a takarítàs, ès minden egyèb ami nem fontos! Neked most csak ez a legföbb dolgod hogy vele lègy! Ha pozitívan àllsz hozzá minden megvàltozik! Jó babàzàst :)
2014. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!