Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Baby fit után mit...

Humana Baby fit után mit adjak este?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a fiam, refluxos, megissza a tejet de bukik is tőle. Eddig Humana baby fit antirefluxos tápszert használtunk, de már nem írja fel az orvos. Azt mondta adjak tejet, azonban este és r

hajnalban is még kéri a tápszert és utána alszik el illetve vissza. A tejtől bukik és visszaaludni is nagyon nehezen tud. Mit adjak neki, vagy mivel sűríthetném a tejet?


2014. jún. 18. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem írja fel? Mondd meg neki, hogy írja fel mert a tejet nem bírja.
2014. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy rémlik, hogy ezt a fajta tápszert recept nélkül is meg kehet venni.
2014. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én híg tejbegrízt csinálok. Utána leturmixolom. Olyan lesz az àllaga mint a folyékony tejpépnek. De sűrübbre is csinálthatod,ahogy jó.
2014. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 hónapos lesz a kislányom és ezt a tápszert issza, ő is refluxos és felírja a doki. 3 éves koráig írhatja fel. De egyébként recept nélkül is ki lehet váltani.
2014. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szóval nem ki lehet váltani hanem meg lehet venni.
2014. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én szilárd ételt adtam 1 éves kora után a fiamnak estére.

A tej, amit 1 éves korában bevezettem, azt napközben kapta, estére pedig szilárd ételt. Kenyeret valami felvágottal, sajttal, stb, vagy főzeléket kis husival.

És ha bukik a tejtől, akkor tejet semmiképpen ne adj neki.

Tejpépet próbáltad már?

Amúgy ha refluxos, akkor szerintem 1 éves kora után is fel kellene írnia speciális tápszert az orvosnak.

2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kap szilárd ételt este, meg egész nap, de az elalvás előtt közvetlenül még igényli a cumit erről még nem szokott le és engem nem is zavar, csak a bukás. A tejbegrízt nem próbáltam még, azt szereti egyébként.

Azt tudom hogy meg lehet venni recept nélkül de úgy szinte 3szor annyiba kerül mint receptre és nem értem hogy egy gyomor műtéten átesett refluxos gyereknek miért nem akarja felírni. Igaz nem kimondottan gyerekorvos, hanem háziorvos de gasztroenterológus is...

köszi a válaszokat, megküzdök szerintem a receptért, meg a tejbedarát azért kipróbálom már csak kíváncsiságból is.

2014. jún. 18. 21:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki azt tudja hogy hova van leírva milyen szabályzatba hogy 3 éves korig felírható?
2014. jún. 18. 21:52
 9/13 anonim ***** válasza:
14hónapos kislányom is ezt kapja még nekünk a doki mondta hogy akár 3éves korig is fel tudja írni.
2014. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hol van leírva, de a fiamnak akinek nem volt semmi ilyen baja még 2 évesen is simán felírta a doki.
2014. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!