Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül 0.5-1 év...

Mennyibe kerül 0.5-1 év közötti babád ellátása havi szinten?

Figyelt kérdés
Leírnátok tételesen, miket vesztek neki, mire-mennyit költötök? Kaja, ital, eszközök, ruha, egyebek, minden. Kíváncsi vagyok, hogy min tudnánk spórolni, ill. milyen megoldásokat találtatok a hétköznapokra :)
2014. jún. 19. 11:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
egyszer ezeket is meg kellett venni. a mosható dolgokat sem dobálják ingyen utánad a boltban! sőt!
2014. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Lehet egyszeri kiadás, de szerintem nem éri meg. A mosánál, magas hőfokon kell mosni, ami hosszabb program idővel jár, aztán ott vannak a mosószerek, különböző folttisztítók, áram, víz. Teregetés, stb. Természetesen mindenki úgy csinálja, ahogyan akarja. Én szerintem nem éri meg jobban.
2014. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én lehet finnyás vagyok de elég undorító, hogy ahol játszik a gyerek oda pisil és kakil. Annyira fertőtleníteni kell utána, hogy az is simán meg van 50 Ft minta pelenka.

Hát én inkább élnék száraz kenyéren de ilyen nem csinálnék.

2014. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nem lehet magas hőfokon mosni,mivel a pelenka anyaga érzékeny,max 60 fok. a fertőtlenítést különböző olajokkal kell megoldani, pl. teafa. a foltokat kiveszi a nap. mosni mosódióval, szódával, házi mosószerrel lehet. laikusként értem,h. ilyeneket gondolsz,de ha kicsit is utána olvasol,beláthatod,h. nem került többe. de még ha a 3x-osába is kerülne,akkor sem adnék különböző vegyszerekkel kezelt műanyag pelenkát a gyerekre. de különbözőek vagyunk. nekem ilyen téren is nagyon fontos az egészsége.
2014. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

1 .vagyok

Istenem Ti nem semmik vagytok,amibe lehet abba beleköttök!

Ennyire unatkoztok?Most őszintén??!!

Természetesen ha bejöttünk adtam rá pelenkát,de mivel ideje nagy részét kint volt az udvaron mivel nagyon szép idő volt,így nem adtam rá pelust ha nem volt muszáj!Ugyanis Ti sem éreznétek jól magatokat bebugyolált fenékkel 40 fokos melegben!

És igen kint voltunk akkor is,medencézett,így nem volt melege annyira,És mivel az én lányom imádja a kertet,udvart,bent lenni nem szeret,így kint voltunk,és nem nem kakilt ide oda,ő napi 1*reggel pelusba és kész.Pisilni meg ha a fűre csurog hát istenem,megfogom lemosom és kész!

De persze elfelejtettem,hogy itt mindenki mintaanyuka,és előírás szerint neveli a gyerekét,!


Lehet lepontozni!

2014. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%

És még annyit hozzáfűznék,hogy de van pénz pelenkára,nem azért nem adtunk rá!

Szánalmasak vagytok komolyan

2014. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem kell az elsőt annyira lef*kázni mi is volt , h. eldobható pelenka helyett textílt használtunk , mert szellősebb , mondjuk igaz , h. nem napi 1-et (kb. 20 db-os felét egyik nap mostam váltóba ...másik felét másik nap) , meg alváshoz eldobhatósat raktunk alá , h. tudjon nyugodtan csucsuzni.
2014. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!