Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem akar egyedul ulni a...

Miert nem akar egyedul ulni a babam?

Figyelt kérdés
Lassan 8honapos lesz a kisfiam es nemigen akar ulni.Nem eroltetem,fekvo helyzetbol a kezem segitsegevel felhuzza magat.De magatol nem probalkozik.Azt olvastam atlagosan 8-10 hosan ulnek egyedul,de o megcsak nem is probalja.Eros kisbaba,kinez 1 evesnek lehethogy ez miatt nehezebb neki?Olyanok irjanak akiknek nem ult a baba 8 hosan,vagy 7 honap utan ult fel.

2014. jún. 20. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11hosan tudott felülni magában a fiam,nem gondolom hogy baj lenne
2014. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem akarlak kiábrándítani, de elfogúlt vagy a babád dal kapcsolatban.

Se nem erős, de nem ügyes, se nem fürge.

Ha ezeket 5 hónaposan csinálná, akkor lennének rá igazak a fentiek.


Inkább le van maradva, s kicsit rá kéne gyúrnod, hogy ösztönözd a kúszásra.


Lányom 4 hónaposan fogott oda vissza, 5 hónaposan kúszott, 6 hónaposan mászott s felült, 7 hónaposan felállt, 1 évesen indúlt el.


A fiam 5 hónaposan nem fordúlt meg, aggaszott, mert a lányom ennyi idősen már megfordúlt, elvittem konduktorhoz, aki nagyon jó feladatokat mutatott hogy gyakoroljunk otthon. 6 hónaposan kúszott, 7 hónaposan mászott, felült, 8 hónaposan felállt, s 10 hónaposan elindúlt. Most 1 éves, szalad!

2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kedves 12-es, azért ne a te gyereked (gyerekeid) fejlődési ütemével példálózz a kérdezőnek, mert beijeszted....Szuper, hogy ilyen gyorsak voltak a gyerkőceid, de nem ez az általános, és nem is a "kellő" időpontokat mondtad.

Kérdező, ahogy előttem is írták már páran, nem az ülés a fontos, hanem a kúszás, mászás, az ellentétes agyféltekék összehangolódásának a folyamata. Az ülés mászásból indul ki, vagy esetleg mint az én babámnak, ő sokat szeretett oldalfekvésben játszani, könyöktámasszal, és onnan ült fel, de pár héttel később mégis a mászásból való ülés lett nála a jellemzőbb. 8 hónaposan már kezdeni kellene a kúszást, de mivel nagy baba, valószínű ez korlátozza. Legyen minél többet hasonfekve, játékokkal körberakva, hogy legyen motivációja elindulni értük :)

2014. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne aggódj a keresztfiam is csak 9 és fél hónaposan ült magától
2014. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!