Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak babakocsiban alszik...

Ha csak babakocsiban alszik el, hogy szoktassam ringatás utána kiságyra? Pláne hogy rám nézve csak az evés jut eszébe.

Figyelt kérdés

egyedül vagyok vele, ha etetés után, vagy ha ringatva altatnám, elalszik ugyan, beleteszem a kiságyba kb 10 perc és sír, ami nem szűnik, ha hagyom, vagy ha odamegyek simogatom, beszélek hozzá, akkor sem, így felveszem és erre azt hiszi enni kap megint, nem, erre meg azért sír, adok cumit neki, de nyammogja idegesen, nem nyugszik tőle, hanem a végén akkor is sír.

de ha babakocsival elindulok Rögtön csend béke és alvás.

de ez nem állapot, már kezdem magam úgy érezni, mint aki az utcán él, hogy mindig le kell vele menni, este 10-kor meg érdekesen is nézek ki babakocsival az utcán.

éjszakára úgy altatom, hogy mellé fekve etetem, így nem kell megmozdítani amikor elaludt és éjszaka valahogy nem kel fel, csak 4 előtt. de nem alhat mellettem, mert a légzésfigyelő a kiságyban, az enyémbe nem rakható, meg engem is érzékelne.


2014. jún. 20. 19:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mégsem vált be az itthoni babakocsiztatás sem

csak jeleztem

2014. jún. 22. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!