Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetesen hason alvás? Baj?

4hetesen hason alvás? Baj?

Figyelt kérdés
Csak hason hajlando aludni. A kisfejét szépen emeli. Baj hogy igy alszik?
2014. jún. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az én fiam már a kórházban így aludt, a csecsemősnővér tette így le, mert háton csak sírt. Nyugodtan altasd így. Nekünk kókuszmatracunk van és légzésfigyelőnk, így abszolút nyugodt voltam. Nem tudott volna az orra belesüppedni.
2014. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az en lanyom is igy szeretett csak aludni, mai napig igy alszik javareszt, 17 honapos. :-)
2014. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem újszülött koruktól így alszanak a gyerekeim. Semmi gond nem volt. Légzésfigyelő volt alattuk.
2014. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
A fiam hasrafordult 3 hetesen, mert be volt dugulva az orra, és így jobban kapott levegőt. Onnantól tudtam, hogy nem lesz semmi baja.
2014. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5napos korától hason alvó volt semmi baja nem lett 14hónaos :)
2014. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányom 3 hetes korától aludt hason, a fiam már a kórházban. Mai napig csak hason szeretnek aludni, pedig már 8 ill. 3,5 évesek.
2014. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az èn kisfiam is csak hason tudott aludni màr egèszen picikènt is.

Néni nyugodtabb is voltam mert nem kellett attòl fèlnem hogy ha bukik, esetleg fèlrenyel hàton fekve.

Volt lègzèsfigyelönk ugyhogy ez biztonsàgot is adott.

2014. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan altasd hason, semmi baja nem lesz, ráadásul a csípőjének is az a póz a megfelelő.
2014. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem baj :) a lányom 1 hetes kora óta hason alszik (kókuszmatrac, légzésfigyelő alatta).
2014. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!