Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted mi az ideális...

Szerinted mi az ideális korkülönbség és miért? Mitől függ, hogy mikor vállal (tál) második babát?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki mekkora korkülönbséget tart ideálisnak az első és a második baba között és miért?
2014. jún. 30. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha tehettem volna akkor a minél kisebb korkülönbséget választottam volna. Tehát egy éven belül újra terhesnek lenni. Hogy nagyjából a dackorszak és hisztikorszak előtt meglegyen a kistesó. Lányom 2 éves és 8 hónapos volt mikor megjött a kistesó. A lehető legrosszabbkor. Ovikezdés, hisztikorszak, féltékenység. Nehéz 1,5 év van mögöttünk, mára már egész jól kijönnek és már nagyjából minden rendeződött és nagyon jó tesók, csak én őszültem meg a kettő gyerkőctől, a kicsit altattam volna a nagy meg hisztériásan üvöltött!!! De túl vagyunk ezen is. Szerintem vagy legyen kicsi, vagy akkor akkora különbség hogy a nagy felfogja hogy anya nem azért foglalkozik a kicsivel mert őt nem szereti.
2014. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!