Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az amúgy teljesen nyugodt...

Az amúgy teljesen nyugodt kisfiam ma megállas nélkül ordít. Fogzás tényleg ennyire fáj?

Figyelt kérdés
A doktornő szerint azért nyugtalan. Én ezt nem nyugtalanságnak nevezném már viszont. A folyamatos ordítás tényleg folyamatos.
2014. júl. 2. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos ez ilyen :-( De ahogy jött úgy el is múlik nálunk szerencsére, max pár napig nyűgösebb, aztám utána egy ideig nyugi van, aztán újrakezdi. Először azt hittem közvetlenül az áttörés előtt ilyen sírós, de rájöttem, hogy nem. Előtte 1-2 héttel szokott jobban fájni neki.

Próbáld meg lekötni a figyelmét valamivel, sétáljatok, játszatok, stb. Ha ez nem válik be, akkor jöhet a Dentinox vagy valami fogzásra való szer. Amikor nagyon fáj neki , akkor én elalváshoz (kizárólag este) adok neki Nurofent. De ezzel óvatosan nehogy hozzászokjon. Csak pár napig max 2-3 napig szoktam este adni neki.

Próbálkozhatsz homeós bogyókkal is hátha segít. Nálunk sajnos ne vált be.

2014. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Juuj nalunk ugyanez van, bar nem annyira veszes. Nekem 6 honapos mult, akkor tudom h az inye faj, ha mergesen sir es mondja h "pruuu", mintha merges lenne az inyere!!! :)

Anaesthetica (anesztetika) nagyon bevalt neki az inyere, tobbszor is lehet kenni mint a dentinoxot es 5-600.-ba kerul, irass dokival. Mentolos lidocainos lötty. Fultisztito, belemart, beken, izlik, nyammog, pici nyafi még, cumi, csend...... (Nalunk igy mukodik. :) )

2014. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!