Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki plasztiká...

Van olyan anyuka aki plasztikáztatta a mellét szülés után?

Figyelt kérdés
Annyira összeesett a mellem, hogy már nem bírok tükörbe nézni. Érveket és ellenérveket szeretnék összehasonlítani a mellplasztikával kapcsolatban. Aki megműtette az nem bánta meg? Meg van elégedve vele?
2010. jan. 6. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak tervezem a plasztikát,biztosan nem fogom megbánni,mert most nagyon gáz a mellem.És sajnos nekem a hasamat is kellene mert nagyon megereszkedett szülés után,szerintem hajrá,ha igényesen csinálják meg ,nem hiszem hogy megbánod,csakhát nem olcsó.
2010. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hajrá!Megbánni nem fogod.Figyelj oda arra hogy melyik sebészt választod.Szerintem nincs ellenérv...

Vagy talán csak annyi,hogy azt hiszem 20-25év múlva cserélni kell az implantátumot.

Aki az ismeretségi körömből megcsináltatta mindenki meg van elégedve az eredménnyel,és egyöntetűen vallják,hogy újra bármikor megcsináltatnák,nem bánták meg!

Én is tervezem.

2010. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretném (fellvarratni), mert améretével nincs baj, csak kicsit lóg.

Második gyerekemet szoptatom 10 hónapja, a nagyfiam is 21 hónapig szopott.

Majd a 40. szülinapomra meglepem magam, addig még van 2 év, és tudok gyűjteni:-))

2010. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából, csak attól tartok, hogy egy két év múlva valami nem várt probléma lép fel... félek, hogy később évente kell majd járni...de ezek szerint ez csak tévhit, ugye? Tud ajánlani valaki jó sebészt?
2010. jan. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!