Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismersz extrán nagy másfél év...

Ismersz extrán nagy másfél év körüli kisgyereket? Mekkora?

Figyelt kérdés
Kislányomnak korához képest nagyok a méretei. Próbáljuk kideríteni mi áll a háttérben, de addig is kiváncsi vagyok, kb hol áll a "nagy gyerekek" között.
2014. júl. 3. 13:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát nem vagytok kicsik,de akkor is túl nagy szerintem és nem csak magasságban,súlyban is rengeteg a magasságához képest is.Lehet lelassul,de jobb lenne kivizsgáltatni.Én is 12évesen már 167 centi voltam,de ehhez képest 171-nél megálltam.Öcsém most 12 éves és már 170centi 42-es lábbal.Ott pont azok az adatok,mint nálad.Nevelőanyám 174,apám 192.
2014. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, tudom, hogy nagy és azt is, hogy ez nem normális, ez nem is volt kérdés. Arra voltam kíváncsi, hogy azok közül mennyire rí ki, akikre szintén azt mondták, hogy nagy.

Egyelőre megyünk az itteni protokoll szerint, aztán szeptember elején megyünk haza, és ott is utána járok, hogy mit lehet tenni, ha itt nem kapunk választ

2014. júl. 3. 14:08
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Azért írtam, hogy itt lenne érdemes megpróbálni! Írj azért, ha van valami fejlemény!
2014. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Én meg azért írtam, hogy az én lányomra is azt mondták, hogy nagy és a többiekhez képest nagy is volt, mert azt kérdezted, hogy "hol áll a "nagy gyerekek" között".
2014. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem, értettem én mindenkit, csak azért írtam, hogy tudatában vagyok hogy gond van, mert vágtak már a fejemhez olyat, hogy "nem vetted észre, hogy kövér?" "A te lányod se lennék, msot esik le, hogy oda kell figyelni a gyerekre". Közben hosszú hónapok óta megy ez, csak azért mert egy másik fórumon most osztottam meg, azt hiszik, most vettem észre.
2014. júl. 3. 14:21
 16/32 anonim ***** válasza:
50%
Főleg a súlya gond az rettenetesen sok. Fiam 110cmhez 15kg. Ő 94 cm volt 1,5 évesen és 12kg.
2014. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%
Leírod, hogy egy átlagos napon milyen az étrendje? (mit és mennyit eszik)
2014. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Tegnapi étrendje igy nézett ki:

Reggel egy szelet gofri és fél pohár (kb másfél deci) kakaó.

Délelőtt egy alma, pár szemm szőlővel.

Alváshoz szoptatás kb 10 perc.

Ebédre egy kis adag quiche (brokkolis, póréhagymás, kicsi bacon és sonka)

Vacsorára tejberizs (cukor nélkül)

Este szintén szoptatás kb 20 perc. Csak vizet iszik kb egy litert egy nap. ( A reggeli kakaon kívül)

2014. júl. 3. 14:56
 19/32 anonim ***** válasza:

Az étrendje alapján szerintem sem normális, hogy ennyire nagy a súlya.

93 cm a lányom és 11,2 kg (3 éves lesz). Tény, ő vékonyka, de alig eszik kevesebbet.

Dietetikussal beszélj mindenképp, szerintem ha ő is úgy gondolja, hogy a kalóriabevitel nem indokolja a gyerek súlyát, akkor továbbküld kivizsgálásra.

A családban van egy extrém nagy rokon (most már felnőtt), neki gyerekkorában már kiderült, hogy pajzsmirigy probléma okozza a túlzott növekedést. Kezelték is.

2014. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A kisfiam ennyi idős, magasabb mint a korbeliek, 90cm és 12 kg (én 171, apuka 190 magas). A te kislányodnak a magasságához, korához és az étrendjéhez képest is nagy a súlya. Nem tudom milyen lehetőségek vannak ott ahol éltek, de szerintem ne hagyd magad lerázni, hanem próbáljatok utána járni, hogy mitől van ez.
2014. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!