Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismersz extrán nagy másfél év...

Ismersz extrán nagy másfél év körüli kisgyereket? Mekkora?

Figyelt kérdés
Kislányomnak korához képest nagyok a méretei. Próbáljuk kideríteni mi áll a háttérben, de addig is kiváncsi vagyok, kb hol áll a "nagy gyerekek" között.
2014. júl. 3. 13:08
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom, hátha olvassa még valaki, hogy mi történt. Úgy néz ki javulást hozott a diéta, két éves korára lazítottunk rajta, még mindig 21 kiló, de 110 cm közelében van. Az orvos nem talált nála semmit, ő is megerősítette a diéta fontosságát, valamint hogy ne fogyjon csak tartsa a súlyát. Eltűnt róla a babaháj többsége, most azt kapom ismerősöktől, hogy "milyen vékony lett! Kap enni rendesen?!"....

Ha valakinek ilyen gondja lenne, a endokrinológus-dietetikus azt mondta, figyelni kell a hozzátáplálásnál ne egyen nagy adagokat mert ahhoz szokik, valamint figyelni az ételek tej és cukortartalmára, és a zsíros felvágottakat (pl szalámi) teljesen kiiktatni. Inkább a hús és a zöldségek legyenek előtérben.

2015. jún. 12. 09:55
 32/32 anonim ***** válasza:
A 23. vagyok.Kedves vagy,hogy írtál!Megnyugtató,hogy rendeződni látszik a kicsi állapota.Nem semmi a magassága!Az én lányom azóta 32 hónapos lett(vagyis szeptemberben lesz 3 éves),15 kg,és kb.100 cm.Jó egészséget Nektek!
2015. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!